موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-03-2015، 04:57 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواهش میکنم عزیزم
اره منم واسه بچه هانبودم وقتی میومدم پستاشونو پاک میکردن مث .......
نگفتی میدونی گلستان کجاست ؟؟

مثل کیا؟؟؟؟؟؟ Biggrin.gif
اسما عکسم تو پیج فیسبوکم هست بچه ها دیدن یه سریشون بیا اونجا ببین Tongue.gif
عید شاید بریم استان گلستان طرفای گرگان کی خونش اونجاست بگه بیایم خونشون مهمونی Tongue.gif
(18-03-2015، 04:59 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیغم از دست تو یکی دوستت داره جنبه داشته باش  Wink.gif در پی آزار و اذیت ی ؟تو هم برو پستاتو ویرایش کن اسمشو بنویس نگو بعضی ا Biggrin.gif میخوای آشتی کنيا

چه ربطی به جنبه داره؟؟؟
شیطونه میگه بزنم محرومش کنم. Biggrin.gif
شیما من ب عشق مجازی ایمان ندارم
بهتره ازممد دور بمونی
ارزش نداره ممد باصدنفره
(18-03-2015، 05:02 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا ممد اسمش مدیر شدنه ولی هیچ اختیاری از خودت نداری هر کاری کنی منفی پاک کنی هرچی باشه میاد گیر میده که چرا و دغوا کردن  Biggrin.gif
حالا برو مطلب بذار تو سایتش تا نیامده دوباره بازنشستت کنه Biggrin.gif Tongue.gif

من اون اختیاراتو دارم ادمین چیزی بگه محرومش میکنم. Biggrin.gif
اره دیگه باید مطلب بزارم اصلا حسش نیس ولی شبا که بیکارم پست میزنم. Biggrin.gif Undecided.gif
(18-03-2015، 05:03 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسما عکسم تو پیج فیسبوکم هست بچه ها دیدن یه سریشون بیا اونجا ببین Tongue.gif
عید شاید بریم استان گلستان طرفای گرگان کی خونش اونجاست بگه بیایم خونشون مهمونی Tongue.gif

من گرگانی نیستم شرمنده پسری رات نمیدیم ولی چندتا گلستانی دیگه هستن تو انجمن
(18-03-2015، 05:07 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیما من ب عشق مجازی ایمان ندارم
بهتره ازممد دور بمونی
ارزش نداره ممد باصدنفره

درست بحرف با صد نفر هستی چیه؟ Angry.gif
تا قبل زهرا جونم بودم ولی بعدش نبودم و نخواهم بود.
(18-03-2015، 05:07 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-03-2015، 05:02 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا ممد اسمش مدیر شدنه ولی هیچ اختیاری از خودت نداری هر کاری کنی منفی پاک کنی هرچی باشه میاد گیر میده که چرا و دغوا کردن  Biggrin.gif
حالا برو مطلب بذار تو سایتش تا نیامده دوباره بازنشستت کنه Biggrin.gif Tongue.gif

من اون اختیاراتو دارم ادمین چیزی بگه محرومش میکنم. Biggrin.gif
اره دیگه باید مطلب بزارم اصلا حسش نیس ولی شبا که بیکارم پست میزنم. Biggrin.gif  Undecided.gif
منم داشتم اون اختیارات خاص رو کافیه یکی رو محروم کنی یا بهش اخطار بدی اون موقع میاد دم خونتون که چرا؟؟ چیکار کرده ؟؟ درش بیار زود  Biggrin.gif 
خدا بهت صبر بده مطلب بذار اصلا تصور کردنش هم عذاب آوره  Tongue.gif Biggrin.gif
(18-03-2015، 05:01 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-03-2015، 04:56 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخوای به ادمین بگم دعوات کنه

من خودم ادمینو دعوا میکنم بعد اون بیاد منو دعوا کنه.... Biggrin.gif

وقتی اومد میبینی
(18-03-2015، 05:09 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-03-2015، 05:03 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسما عکسم تو پیج فیسبوکم هست بچه ها دیدن یه سریشون بیا اونجا ببین  Tongue.gif
عید شاید بریم استان گلستان طرفای گرگان کی خونش اونجاست بگه بیایم خونشون مهمونی  Tongue.gif

من گرگانی نیستم شرمنده پسری رات نمیدیم ولی چندتا گلستانی دیگه هستن تو انجمن

با خانواده میخواستیم بریم تنها نیستم که خالم اونجاست میریم اونجا مزاحم بچه ها نمیشیم  Biggrin.gif