موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
آقا بی غم تو دنیا چه چیز رو بیشتر ازهمه دوست داری واز چی متنفری؟اینم سوال اساسی
خخخخخخخ ماشالله چقد زیادن شمالیها Biggrin.gif Shy.gif
اون کاربری پرهام هم برا من نبود Biggrin.gif خب خانم ساحل یا وینرر قدیم میتونی بجاش منفی بدی تا یه دونه مثبتی که دادی باهم در بشه Tongue.gif Biggrin.gif
ساحل جون اون قضیه آقا مجتبی تموم شد،ادمین باهاش مشکل نداره پس تو هم بیخیال.
(16-03-2015، 09:39 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توم که روی منو تو این زمینه دوس دختری کم کردی  Biggrin.gif
15تا دوست دختر داشتی آخه  Tongue.gif
کجای دلت اینا رو جا میدادی ممد بی غم  Wink.gif  Biggrin.gif

وای پ تو هم دوست دختر زیاد داری...ناقلا... Biggrin.gif
نمیدونم شایدم بیشتر از 15تا از سن 17 - 18 شروع شد تا الان که دوتا داشتم پروندمشون.
من هیچکدومشونو تو دلم جا ندادم اخه دلم واسه کسیه که واقعا عاشقش باشم اینا همه دوست دخرن. Biggrin.gif
(16-03-2015، 09:39 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوال خیلی قشنگ بود دلم نیومد جواب ندم.من به شخصه از کسایی که اسم عشقو بد دراوردن با کاراشون حتی فکر کردن بهشون آزارم میده اه. و  اون لحظه ای که خنده  میاد رو لب پدرو مادرو با هییییییییییچ چیز عوض نمیکنم
(16-03-2015، 09:39 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو دنیا خودمو و خونوادمو کسی که واقعا عاشق باشم رو دوس دارم.
و از همین دنیا متنفرم که ادمارو با مرگ از هم جدا میکنه.
(16-03-2015، 09:43 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای پ تو هم دوست دختر زیاد داری...ناقلا... Biggrin.gif
نمیدونم شایدم بیشتر از 15تا از سن 17 - 18 شروع شد تا الان که دوتا داشتم پروندمشون.
من هیچکدومشونو تو دلم جا ندادم اخه دلم واسه کسیه که واقعا عاشقش باشم اینا همه دوست دخرن. Biggrin.gif

ممد تو هنوز جا داری تو دلت بازم جا بدی دخترا رو  Biggrin.gif ولی سن من دیگه جا نمیده این همه Tongue.gif پس هنوز اونی که بیاد تو دلت تو این 15تا پیدا نکردی  Tongue.gif اون استاد دانشگاهه خوب بوده ها  Biggrin.gif
خانم ملودی بخاطر یک موضوعی که اقا مجتبی خودشم خوب میدونه من که نمیبخشمش ولی برام مهم نیست بودن یا نبودنش Biggrin.gif
منم خیلی خانواده دوستم،از کسی هم که بهم توهین کنه متنفرم.

هرکسی اعلام کنه شب ساعت چند میخوابه؟
اگه بیدارید واسه چی هست؟