موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(19-03-2015، 11:20 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رضا؟گریه

سلام

خانم اسماء عزیز من با شما قهر نیستم و مشکلی باهاتون ندارم.
نزدیکای عید هستش .بیایید به همدیگه احترام بذاریم.
من به شخصه از دست کسی تو این انجمن ناراحت نیستم.
پیشاپیش عید همه دوستان و کاربران عزیز سایت هم مبارک. Heart.gif
(19-03-2015، 11:25 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رویا ازکدوم پسر انجمن خوشت میاد؟نظرت درباره رضاچیه ء؟اون میتونه مرد رویاهای تو باشه؟قحطی اقارضاهستا

من میخام واست جور کنمش. Biggrin.gif مجی ک واس منه بتو نمیدمش Biggrin.gif منصرف شدمه
[quote pid='61422' dateline='1426791313']
اسمایی من هیشکدوم از انجمنیا رو نمیشناسم ولی فکر کنم بیشترشون از من کوچیکترن
آقا رضا هم خیلی مودبه انگار مصنوعیه  Biggrin.gif
[/quote]
اینجا چه خبر بوده؟
کاش منم میتونستم پستای حذف شده بخونم
خیلی فوضولم.همه هم بهم میگن فضولم
(19-03-2015، 11:26 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رویا ب اقا رضانظرداری؟؟من خیلی دوس دارم اذیتش کنم حال میکنم هرچقدر میخام کاری کنم عصبی بشه نمیشه
Biggrin.gif راه حلی واس عصبانیت رضاداری؟؟؟ Biggrin.gif

فکر نکنم عصبانی بشه خیلی خونسرد به نظر میرسه  Shy.gif
(19-03-2015، 11:25 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رویا ازکدوم پسر انجمن خوشت میاد؟نظرت درباره رضاچیه ء؟اون میتونه مرد رویاهای تو باشه؟قحطی اقارضاهستا

من میخام واست جور کنمش. Biggrin.gif مجی ک واس منه بتو نمیدمش Biggrin.gif منصرف شدمه

Biggrin.gif Biggrin.gif
این اقا رضا ناراحات نکنید داش هرکی رواعصابت اومد بفرستش بعد 13 بیاد انجمن Biggrin.gif
(19-03-2015، 11:23 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا چه خوشرنگ شده  Biggrin.gif

سلام

ممنون خانم رویا عزیز .من از بچگی عاشق رنگهای آبی و سبز بودم و خواهم بود.البته بیشتر عاشق رنگ آبی  Heart.gif  هستم.
رضاعیدشماهم مبارک
باهاتون شوخی میکنم میخام بدونم چند مرده حلاجی
بهتون افتخارمیکنم ک انقد مودب و سنگین هستین
منم 94سنگین میشم مث شما Wink.gif Biggrin.gif
من دارم بابچه ها شوخی میکنم.
(19-03-2015، 11:29 PM)iranaryaee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این اقا رضا ناراحات نکنید داش هرکی رواعصابت اومد بفرستش بعد 13 بیاد انجمن Biggrin.gif

سلام

جناب آریایی عزیز خیالت راحت باشه من به شخصه کسی رو محروم نخواهم کرد.
اگه موردی باشه سعیمو میکنم که دوستانه حل بشه.
(19-03-2015، 11:31 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-03-2015، 11:29 PM)iranaryaee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

جناب آریایی عزیز خیالت راحت باشه من به شخصه کسی رو محروم نخواهم کرد.
اگه موردی باشه سعیمو میکنم که دوستانه حل بشه.

کارت درسته...جوون ان دیگه Biggrin.gif