موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(16-03-2015، 09:47 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممد تو هنوز جا داری تو دلت بازم جا بدی دخترا رو  Biggrin.gif ولی سن من دیگه جا نمیده این همه Tongue.gif پس هنوز اونی که بیاد تو دلت تو این 15تا پیدا نکردی  Tongue.gif اون استاد دانشگاهه خوب بوده ها  Biggrin.gif

داداش هنو سنت خوبه دیگه من پسر عمه دارم 30-31 هنو ازدواج نکرده عشق بازی میکنه.
نه کسی رو هنو پیدا نکردم که تو دلم جاش کنم. Biggrin.gif
اون استاد دانشگاه خیلی منحرف بود اخه منو به بی راهه کشید و بقیشو نمیشه گفت... Biggrin.gif
(16-03-2015، 09:47 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خانم ملودی بخاطر یک موضوعی که اقا مجتبی خودشم خوب میدونه من که نمیبخشمش ولی برام مهم نیست بودن یا نبودنش  Biggrin.gif

نه والا نمیدوم از کدوم موضوع Biggrin.gif
آهان فکر کنم سر اون که محرومتون کردم  Tongue.gif
اینم شد آخه دلیل نبخشیدن من شوخی میکردم حتی بی بی هم محروم میکردم به شوخی ما تو فیس اینا باهم چت داشتیم حتی فاطی هم محروم کردم تو فیس اومد داشت منو میزد  Tongue.gif Biggrin.gif
(16-03-2015، 09:52 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-03-2015، 09:47 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممد تو هنوز جا داری تو دلت بازم جا بدی دخترا رو  Biggrin.gif ولی سن من دیگه جا نمیده این همه Tongue.gif پس هنوز اونی که بیاد تو دلت تو این 15تا پیدا نکردی  Tongue.gif اون استاد دانشگاهه خوب بوده ها  Biggrin.gif

داداش هنو سنت خوبه دیگه من پسر عمه دارم 30-31 هنو ازدواج نکرده عشق بازی میکنه.
نه کسی رو هنو پیدا نکردم که تو دلم جاش کنم. Biggrin.gif
اون استاد دانشگاه خیلی منحرف بود اخه منو به بی راهه کشید و بقیشو نمیشه گفت... Biggrin.gif
بیا خودم برات پیدا میکنم 
اسما خوبه ها  Biggrin.gif 
یه چیزی برات پیدا میکنم که دلت پر کنه  Biggrin.gif Tongue.gif
خوب دارید با هم میگید و میخندید ها...بهتون خوش میگذره Biggrin.gif
(16-03-2015، 09:52 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-03-2015، 09:47 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خانم ملودی بخاطر یک موضوعی که اقا مجتبی خودشم خوب میدونه من که نمیبخشمش ولی برام مهم نیست بودن یا نبودنش  Biggrin.gif

نه والا نمیدوم از کدوم موضوع Biggrin.gif
آهان فکر کنم سر اون که محرومتون کردم  Tongue.gif
اینم شد آخه دلیل نبخشیدن من شوخی میکردم حتی بی بی هم محروم میکردم به شوخی ما تو فیس اینا باهم چت داشتیم حتی فاطی هم محروم کردم تو فیس اومد داشت منو میزد  Tongue.gif Biggrin.gif

اخه محروم کردن خیلی حال میده.
ولی من فقط یک نفر رو محروم کردم. Biggrin.gif
بی غم کوروش هخامنش رو به این چالش دعوت کن Biggrin.gif Wink.gif Tongue.gif
آره ممد حال میداد محروم کردن ولی بعدش خودم ناراحت میشدم در میاوردم Tongue.gif
به به محمد مدیر ارشد شما هم بیا تو جمع خوش باشیم داداش Biggrin.gif
این محمد مدیر ارشد رو بذارید رو صندلی داغ... Biggrin.gif
(16-03-2015، 09:54 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیا خودم برات پیدا میکنم 
اسما خوبه ها  Biggrin.gif 
یه چیزی برات پیدا میکنم که دلت پر کنه  Biggrin.gif Tongue.gif

نه دلم پر میشه باز باید برم wc... Biggrin.gif
نه بابا اسما رو نمیخوام. Biggrin.gif
(16-03-2015، 09:54 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب دارید با هم میگید و میخندید ها...بهتون خوش میگذره Biggrin.gif

سلام ممدی اره داره خوش میگذره بیا رو صندلی داغ یکم بسوزونیمت. Biggrin.gif