موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
فاطمه سادات اگ ازت بخام بخودت نمره بدی از20چندمیدی؟
تکه کلامت چیه؟
ترکی بلدی؟
ب ازدواج فکرمیکنی؟
نظرت درباره ازدواج؟
اگ ازت بخام ب این اسما ی نصیحت کنی چی میگی؟
منم همه جوره فاطمه هستم  Biggrin.gif شناسنامه خونه انجمن  Biggrin.gif

سلام مجی خوفی  Biggrin.gif
سلام دوستان
عهدتون پیش پیش مبارک سال خوبن داشته باشید
(19-03-2015، 06:07 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم همه جوره فاطمه هستم  Biggrin.gif شناسنامه خونه انجمن  Biggrin.gif

سلام مجی خوفی  Biggrin.gif

سلام فاطی مرسی تو خوب بیدی  Biggrin.gif

منم همه جا اسمم مجتبی بوده و هست اسما از من که عصبانی نیستی  Biggrin.gif Tongue.gif
مجی فاطی خوبين ؟مرسی النا جون پیش پيش عید تو هم مبارک. ممد بیغم عجیب مهربون شده امروز Biggrin.gif
مجی من تصمیم گرفتم عصبی نشم
ممدپسرم عفوکن مرا؟
ادمین کجاس؟
(19-03-2015، 06:18 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی فاطی خوبين ؟مرسی النا جون پیش پيش عید تو هم مبارک. ممد بیغم عجیب مهربون شده امروز Biggrin.gif

سلام فرگل جون تو خوبی  Wink.gif Shy.gif
(19-03-2015، 06:11 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
عهدتون پیش پیش مبارک سال خوبن داشته باشید

سلام.
عید شما هم پیش پیش مبارک.
(19-03-2015، 06:19 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی من تصمیم گرفتم عصبی نشم
ممدپسرم عفوکن مرا؟
ادمین کجاس؟

باشه دخترم عفو کردم میدونم تصمیم گفتی عصبی نشی درکت میکنم.
ادمین همینجاها هست نگران نباش از دور نظارت داره. Dodgy.gif
(19-03-2015، 06:18 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به همه دوباره  Wink.gif ممد بی غم خوبی مهربون شدی آشتی کردی زندگی زیبا شده  Tongue.gif مرسی النا عید توم مبارک 

مرسی منم خوبم فری گل  Biggrin.gif  آفرین اسما مهربون باش عصبانی نشو اینجوری خوبه Biggrin.gif