موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
چه عددهایی مونده؟
(16-03-2015، 11:57 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعلام کنم کسی دیگه نمیخواد عدد بگه؟

شوهری میخاااااااد Sleepy.gif
اگه عددهای مونده شارژ نیستن اعلام کن.
(16-03-2015، 11:58 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه عددهایی مونده؟

11-12-1-9
(16-03-2015، 11:56 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه آخه کلا قرعه کشی رو قبول ندارم مثلا همین ایرانسل اینهمه قرعه کشی میذاره کسیم تا حالا برنده شده  Sad.gif

بله یکی از دوستام 60 میلیون برنده شد بعد 4 ماه رفت تهران یک کارت هدیه دادن بهش که 58 میلیون توش بود. Dodgy.gif
(16-03-2015، 11:59 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-03-2015، 11:58 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه عددهایی مونده؟

11-12-1-9

من12 رو گفتمااااااااا
خب باید صبر کنی Undecided.gif
دوستان عدد مورد نظر من 9 بود
دوستان من عدد 9 رو انتخاب کردم به سلامتی 9 که استادم داد و منو 9 ترمه کرد Biggrin.gif
(17-03-2015، 12:00 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-03-2015، 11:56 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه آخه کلا قرعه کشی رو قبول ندارم مثلا همین ایرانسل اینهمه قرعه کشی میذاره کسیم تا حالا برنده شده  Sad.gif

بله یکی از دوستام 60 میلیون برنده شد بعد 4 ماه رفت تهران یک کارت هدیه دادن بهش که 58 میلیون توش بود. Dodgy.gif

خوش به حال دوستت
دوتا شارز هراری میکنمش
میزارم همین تایپیک هر کی زودتر زد قبوله؟
که فک نکنید نمیخواستم بدم