موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
نمیدونم چرا همش احساس میکنم اینجوری که ساحل میگه من بزرگترم.فک میکنم سنش 30 به بالاست.ای بابا روشنمون کن Tongue.gif
البته باز نیاین بگین به دانشگاه آزاد توهین شد! ولی لیسانس دانشگاه های پولی و خصوصا آزاد زیاد ارزشی نداره و نمونش میشه کاربرای بیکار در پی کسب بینهایت شارژ که باعث شدن شارژ رایگان کم بشه Biggrin.gif
(16-03-2015، 10:22 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-03-2015، 10:19 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی یبار عکستو گذاشته بودی
بهت نمیخورد 29 باشی
واقعا 29 سالته؟
من فک کردم از من کوچیکتری با اون عکس Biggrin.gif

اره یکم خوب موندم  Biggrin.gif برا اینه که شوخم همش میخندم 
دنیا دو روزه باید گفت و خندید 
چند سالته مگه علیرضا یادم رفت سنت Biggrin.gif

کوچیک شما 71 هستیم Biggrin.gif
(16-03-2015، 10:23 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته باز نیاین بگین به دانشگاه آزاد توهین شد! ولی لیسانس دانشگاه های پولی و خصوصا آزاد زیاد ارزشی نداره و نمونش میشه کاربرای بیکار در پی کسب بینهایت شارژ که باعث شدن شارژ رایگان کم بشه  Biggrin.gif

من خودم یونی آزادم و باید سه سال از لیسانسم بگذره تا بتونم مهر نظام مهندسی بگیرم
پس ربطی نداره به حرفای شما
Biggrin.gif
خب دیگه من فعلا میخام برم خلاف قوانین حرف نزنید وگرنه میام اخطار میدم و تاپیک رو میبندم Lightbulb.gif Biggrin.gif
(16-03-2015، 10:23 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-03-2015، 10:22 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-03-2015، 10:19 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی یبار عکستو گذاشته بودی
بهت نمیخورد 29 باشی
واقعا 29 سالته؟
من فک کردم از من کوچیکتری با اون عکس Biggrin.gif

اره یکم خوب موندم  Biggrin.gif برا اینه که شوخم همش میخندم 
دنیا دو روزه باید گفت و خندید 
چند سالته مگه علیرضا یادم رفت سنت Biggrin.gif

کوچیک شما 71 هستیم Biggrin.gif

شما بزرگی و سطح فکرت نشون میده نسبت به بعضی ها   Biggrin.gif ولی یه 7 سال خیلی ها پیر شدم رفت Tongue.gif
(16-03-2015، 10:22 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیدونم چرا همش احساس میکنم اینجوری که ساحل میگه من بزرگترم.فک میکنم سنش 30 به بالاست.ای بابا روشنمون کن  Tongue.gif

ملودی ساحل خیلی سنش باشه 23
اگه خانوم معلم بود تو انجمن نبود صبح ها Biggrin.gif
ساحل جون چرا فک میکنی لیسانسه ها از رو بیکاری میان اینجا؟من خودم دارم تو دانشگاه دولتی علوم پزشکی شیراز لیسانسم رو میگیرم.فعلا هم بیکارم که اینجام تا وقت دانشگاه وبعد شاغل شدن.
دانشگاه ازاد هم از نظرمن موردی نداره....خدا کنه کسی بخواد درس بخونه
(16-03-2015، 10:06 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کوروش خانم معلم  Biggrin.gif
کوروش فلش خریدی راضی هستی ازش ؟؟ این اولین سوال من بود Tongue.gif

معلمه دیگه  Exclamation
ازش استفاده نکردم فقط اطلاعاتمو ریختم داخلش 
فعلا استفاده اساسی ازش نکردم یعنی شرایطش پیش نیومده
راستی درود خوبی چه خبر خانم بچه ها خوبن مماغت چاقه ؟ Biggrin.gif
آقا محمد دارید فرار میکنید از صندلی داغ؟