موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-03-2015، 12:08 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-03-2015، 12:05 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بی غم مبارکه...  Wink.gif

سلام ممنون. Heart.gif
رنگ به اون خوشگلی داشتم دلی عوضش کرد... Undecided.gif
(18-03-2015، 12:09 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز دیروز برای دوستم و برادرش اتفاقی میوفته و دوتاشون میسوزن و الان هم بیمارستان هستن ازتون خواهش میکنم براشون دعا کنید تا خوب بشن Sad.gif

ایشالا زودترخوب میشن
ولی نباید میرفتن
(18-03-2015، 12:09 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز دیروز برای دوستم و برادرش اتفاقی میوفته و دوتاشون میسوزن و الان هم بیمارستان هستن ازتون خواهش میکنم براشون دعا کنید تا خوب بشن Sad.gif

داداش ایشالا که زودتر خوب بشن.... Sad.gif
من اعتراض دارم ک همه مدیرا پسرن
اینجوری حقوق خانم ها پایمال میشه
لطفأ رسیدگی کنید
بیایین نظرسنجی بزاریم.فعال ترین کاربر کیه اونو مدیر یک بخش کنن
مطالب مفید = مدیر شدن. Biggrin.gif
من بیچارع مفیدم گذاشتم.ممد تو ک هیچ نژاشتی ولی مدیری هردقیقه
(18-03-2015، 12:27 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من روی سایت میزارم انجمن نمیزارم. Biggrin.gif
تو هم که خیلی مفید گذاشتی نابود نشی... Biggrin.gif
(18-03-2015، 12:27 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو که فقط 7 تا موضوع ایجاد کردی مدیر کلی هم کمته Biggrin.gif Undecided.gif
(18-03-2015، 12:46 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو که فقط 7 تا موضوع ایجاد کردی مدیر کلی هم کمته Biggrin.gif Undecided.gif

اون 7تا هم تاپیک اسما و دوستان و نظرسنجی و صندلی داغ و .... بوده... Biggrin.gif