موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(19-03-2015، 11:04 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا رضا کدوم تاپیک بحث شده بود؟؟؟؟

سلام

جناب محمد عزیز تاپیک شارژ رایگان برای همراه اولی ها و ایرانسلی ها.
پستهای حذف شده برای مدیران سایت در دسترس هستن.
میتونید پستهای حذف شده رو بخونید.. داشت بحثها به توهین و به همین ریختن نظم انجمن میشد.هیچ کدوم از شما مدیران ارشد هم آنلاین نبودین واسه همین من خودم حذفشون کردم.
رویا نظرت درباره مجتبی چیه؟ایا همسر ایده ال هس؟ب درد شوهری میخوره؟میتونه خرج خانواده بده؟بچه مکتب بفرسته؟ Biggrin.gif
(19-03-2015، 11:19 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رویا نظرت درباره مجتبی چیه؟ایا همسر ایده ال هس؟ب درد شوهری میخوره؟میتونه خرج خانواده بده؟بچه مکتب بفرسته؟ Biggrin.gif

ای اسما اس اسما  Biggrin.gif Biggrin.gif ترکیدم از خنده با این سوالاتت  Biggrin.gif
رضا؟گریه
رویا
27
همدان
لیسانس مهندسی صنایع
صورتی
نه به هیچ وجه
مشکی
مشکی
سفید
36تومن
دوم
بازم صورتی
به نظرم ایده ال وجود نداره
(19-03-2015، 11:16 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
النا جون شما نشستی جا تنگ ميشه Biggrin.gif سوالات جواب بده عزيزم

ن من وزنی ندارم دوستانه میشهنم
(19-03-2015، 11:17 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

جناب محمد عزیز تاپیک شارژ رایگان برای همراه اولی ها و ایرانسلی ها.
پستهای حذف شده برای مدیران سایت در دسترس هستن.
میتونید پستهای حذف شده رو بخونید.. داشت بحثها به توهین و به همین ریختن نظم انجمن میشد.هیچ کدوم از شما مدیران ارشد هم آنلاین نبودین واسه همین من خودم حذفشون کردم.

ممنون از شما برای رسیدگی... Heart.gif
بحث اصلی از تاپیک قرعه کشی شارژ شروع شد فکر کنم.
آقا رضا چه خوشرنگ شده Biggrin.gif
رویا ازکدوم پسر انجمن خوشت میاد؟نظرت درباره رضاچیه ء؟اون میتونه مرد رویاهای تو باشه؟قحطی اقارضاهستا

من میخام واست جور کنمش. Biggrin.gif مجی ک واس منه بتو نمیدمش Biggrin.gif منصرف شدمه
رویا ب اقا رضانظرداری؟؟من خیلی دوس دارم اذیتش کنم حال میکنم هرچقدر میخام کاری کنم عصبی بشه نمیشه
Biggrin.gif راه حلی واس عصبانیت رضاداری؟؟؟ Biggrin.gif