موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
يكي يه گوني بياره بكشيم سر ليلون تحويلش بديم Biggrin.gif الكي ميگه دارم درس ميخونم بد ميره ترقه دست ساز ميسازه واسم Biggrin.gif Biggrin.gif
(17-03-2015، 08:29 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-03-2015، 08:20 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من میخام برم آتیش بازی
اما بارون بند نمیاد
ترقه هام رو زمین خیس جواب نمیده آخه دست سازن

اينجا ك توي اين بارون دارن ميزنن.. Biggrin.gif عاغا بدانيد و آكاه باشيد من و ليلون يه ساعت بيشتر با هم فاصله نداريم شايد يه ساعت هم نباشه... Biggrin.gif همسايه ايم واسه همينه هم اونجا بارونه هم اينجا.. Biggrin.gif

ای خدا نکشتت
ملودي پرنده اگه از وقتي گوشته بگيري خوبه چون خودت بزرگش كردي يه حس ديگه داري و اون عاشق توئه... اگه بخري كه عشق قبلي داشته دست به دست شده تا رسيده ب تو.. ولي وقتي خودت اول و آخرشي يه چيز ديگست.. Biggrin.gif تجربه كردم ك ميگما.. بعد خودت ميتوني كار يادش بدي اينايي ك آموزش ديده به من مزه نميده اگه من خودم به شخصه يه پرنده داشته باشم و يادش بدم بيشتر خوشم مياد از اون پرنده تا اينكه يادگر فته بخرم.. كلاس هم داره خبو عادتاي پرندتو ميدوني... مثا همين عشقيه خودم دستيش كردم كار يادش دادم هر كي ميديد فكش ميافتاد مثصلا روي توپ راه ميرفت ميگفتي بيا ميپريد ميامد بيرون ميبرديش فرار نميكرد... هر چند توي نت ميگن پر پرنده رو بچينين فرار نكنه ولي من اعتقادي ب اين حرف ندارم خيلي وقت گذاشتم يادش دادم.... بهم هم مزه داد منو رفيق خودش ميدونست اصن يه حالي ميده صاحب يه چيزي باشي فقط واسه خودت باشه و اون چيز رو خودت از وقتي ك هيچ چيزي نبوده بزرگ كني و ب اين جاها برسوني.. Biggrin.gif Heart.gif
(17-03-2015، 08:34 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای خدا نکشتت

دروغ ك نميگم ليلون تا بخواي يه چايي دم كني من اومدم تازه شام خوئشمزه مامانم "كشك كدو " هم واست ميارم بهترين غذاييه ك ديدين ولي فكر نكنم حتي يه نفر هم تو اين انجمن و توي كل نت بدونه كشك كدو چيه... فقط خونه ما گير مياد...  Biggrin.gif
عاغا همه رفتين منم برم شارژامو بگيرم سوال بپرسين ميام... فرگل توضيح بده راجع ب هاشور ليلان فعلا گوباي سيو نايت Biggrin.gif خخخ هلو همگي گودباي Biggrin.gif Heart.gif
Confused Tongue Undecided.gif Sleepy.gif
 همه چيو نمیشه توضيح داد که
با دستگاه تو آرایشگاه تو ابروتو با خط رنگی مویی شکل تار ابرو پر میکنن  و شکل میدن دائميه       برای خانماس Biggrin.gif
شارژ هزاری همراه اول ***منبع آقای abdoolkarim

ارسال ۱۰ به ۲۰۳۸۶۲ 
بعد ارسال ۰ به ۲۰۳۸۶۰
پاسخ به سوال ( جواب ها : سینما / سفر )
بعد ارسال SAL OFF به ۲۰۳۸۶۲
یه مقدار پیامها دیر میاد از مرحله دوم هم میتونید شروع کنید 
۲۰۰ تومنی کم میشه
دوستان بیاید حاضری بزنید ببینم مجروح نداشتیم Biggrin.gif
ایشالله هر چی دارن امشب بترکونن من فردا کار دارم باید بيرون ميترسم مجروح شم