موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مجتبی یعنی غوغایی درارامی نگاهش
ممد یعنی عشق سیاه وسفید
دلشادیعنی مهربون عمیق قلبی
رضایعنی سنگینی کلمات الفبا
شهاب یعنی خودخواهی
حمید یعنی کوله باری از لبخند
(18-03-2015، 05:33 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممد پامیشم میکشمتا..Biggrin.gif

اره بکشش
چقد تحویل گرفتن
خدا حذفتون کنه
ن ببخشید خدا حفظتون بکنه
شیمااشتی کردین؟
اگ اذیتت کرد بمن بگو زنده زنده میکشمش.ی جوری میکنم ک بیاد درخونتون پات بیوفته.ممد کشف شدی
اونایی ک تونسم کاملشون کنم کشف شدن
(18-03-2015، 05:33 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممد پامیشم میکشمتا...

مجی ی چیزی هس تو عکست..مجی نمیخوره 30سالت باشه .اخر کشفت میکنم
ممد چطور کشف کردم من ادمارک باچشماشون میشناسم.
دوس دارم عکس دلشاد ببینم خ. Biggrin.gif

پاشو بدو بیا من بکش. Biggrin.gif
منظورت اینه که منو کشف کردی؟؟
بعد من فقط یک بار تو یاهو باهاش حرفیدم میگه میشناسمت خدایا چی بگم. Undecided.gif
ارتی بیا روصندلی نازابجی نترس نمیسوزی Wink.gif Biggrin.gif
میایی؟
(18-03-2015، 05:38 PM)artan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقد تحویل گرفتن
خدا حذفتون کنه
ن ببخشید خدا حفظتون بکنه

سلام داداشی
آخه اینجا جاش نیس که الان اسما عصبانی میشه 
از این کدا نذار بیا رو صندلی داغ بشین  Biggrin.gif
ممد شناخت ب چی مبگی؟من بخام طوری چنان عصبی میکنم ک سگ بشی.یامیتونم چنان کنم انقد گریه کنی ک بمیری
شناخت ب اسم وفامیل نیس

چقد اسمارو میشناسی؟من کیم چیم
(18-03-2015، 05:37 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممد پامیشم میکشمتا..Biggrin.gif

اره بکشش

منو بکشه؟؟
جرات نداره بهم دست بزنه... Biggrin.gif
(18-03-2015، 05:39 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیمااشتی کردین؟
اگ اذیتت کرد بمن بگو زنده زنده میکشمش.ی جوری میکنم ک بیاد درخونتون پات بیوفته.ممد کشف شدی
اونایی ک تونسم کاملشون کنم کشف شدن

نه هنو اشتی نکرده ازادی عمل داری راحت باش