موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مگ تو عشقت ی طرفس ممد؟ Biggrin.gif
دوستان من میخام تاپیک بحث آزاد اسپم بدم چرا این تاپیکو روش زدید جای دیگه نمیشد زد؟! Sad.gif
(16-03-2015، 08:48 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-03-2015، 08:46 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پسرخاله کاش عاشق بودی واونم عشق ی طرفه.هرگز این حرفو نمیزدی Sad.gif

این دنیا ارزش نداره عاشق بشیم چون سخت میگذره Biggrin.gif

اسی اگه میدونی به عشق یه طرفت میرسی به فکرش باش اگه میدونی نمیرسی از الان تمرین کن واسه فراموشیش
چون تو زندگی آیندت دچار مشکل میشی
از تجربیاتم استفاده کن
(16-03-2015، 08:47 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس محمد بی غم یعنی نام کاربری رو بجا فامیل گذاشتین و نمیشه پیدا کنم  Sad.gif حالا رشته دبیرستان بگو  Biggrin.gif
نه شوخی کردم فامیلمو نمیگم بی غم لقب منه....
دبیرستان تجربی خوندم پیش رو خوندم دانشگاه هم رفتم نمره هام خوب بود ولی به خاطر همون دلیلی که گفتم اومدم بیرون. Undecided.gif
(16-03-2015، 08:50 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگ تو عشقت ی طرفس ممد؟ Biggrin.gif

نه یکی قبلا عاشق من بود اون عشقش یک طرفعه بود گریه میکرد و یک روز خودکشی کرد و همه اینارو خواهرش میومد به من میگفت که این کارارو کرده موقعی که خودکشیکرد رفتم بهش توضیح دادم عشق یک طرفه به درد نمیخوره در اینده به مشکل میخوریمو ... یعنی خرش کردم که منو فراموش کنه.
به نظرم تو هم خودکشی کن بعد اون بیاد خرت کنه. Biggrin.gif
سلام منم اومدم
نه شوخی کردم فامیلمو نمیگم بی غم لقب منه....
دبیرستان تجربی خوندم پیش رو خوندم دانشگاه هم رفتم نمره هام خوب بود ولی به خاطر همون دلیلی که گفتم اومدم بیرون. Undecided.gif
[/quote]

آقا بی غم الان ما نمیدونیم از صداقت بشما چ نمره ای بدیم ولی دلیل ترک تحصیل نمیشه به خاطر دلایلی که استاد بهم نظر داشت! مگه شما یه استاد داشتی پس بنظرم دانشگاه نرفتی Biggrin.gif
الان نگا کردم کاربرای 22 ساله و این رنج همه دهه 70 هستن:( چ زود بچه ها بزرگ شدن Sad.gif
(16-03-2015، 08:58 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام منم اومدم

سلام دادا خوش اومدی Biggrin.gif
(16-03-2015، 08:58 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 آقا بی غم الان ما نمیدونیم از صداقت بشما چ نمره ای بدیم ولی دلیل ترک تحصیل نمیشه به خاطر دلایلی که استاد بهم نظر داشت! مگه شما یه استاد داشتی پس بنظرم دانشگاه نرفتی  Biggrin.gif
الان نگا کردم کاربرای 22 ساله و این رنج همه دهه 70 هستن:( چ زود بچه ها بزرگ شدن  Sad.gif

عزیز دلم نمیشد دیگه مشکل زیاد بود همه چی رو که نمیشه گفت استاد که چه کارایی نکرده بود من چیکار شده بودم.
من واقعیت رو گفتم حالا شما هر جور میخواین برداشت کنین چون دلیلی نیست دروغ بگم.
فامیلمو هم دوس ندارم بگم. Wink.gif
اسما دوباره تاپیک زدی؟حالا من چکار کنم؟ Undecided.gif