موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
آقا رضا همیشه فقط ناظر هستن Biggrin.gif
سال جدید رو اینگونه براتون آرزو دارم :

کینه
♥]▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ %

ترس
♥]██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ %15

حرص
♥]███▒▒▒▒▒▒▒▒▒ %25

غرور
♥]█████▒▒▒▒▒▒▒ %35

سادگی
♥]███████▒▒▒▒▒ %65

مهربونی
♥]████████▒▒▒▒ %75

معرفت
♥]████████████ %100
(19-03-2015، 12:30 AM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا همیشه فقط ناظر هستن Biggrin.gif

جواب سلامم نمیدن Biggrin.gif
من دیگه برم پسرخاله...بی غم ناراحت شد از حرف من... Sad.gif
(19-03-2015، 12:32 AM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دیگه برم پسرخاله...بی غم ناراحت شد از حرف من... Sad.gif

آره بریم
موید و محفوظ باشید Biggrin.gif
شب خوش Sleepy.gif
پسرخاله چرا شارژمو نمیدی گریه گریه گریه گریه
من امده ام بادستی خالی ...باچشمان گریان باقلبی پراز دلتنگی....اینجا جای دلنوشته های من است اینجاراکه میبینی جای سوختگی های حرف های بی معنای من است
مرامیشناسی؟من همانم همان اسمای سابق بادلی پرازمهر.دیگرجهان بی او برایم معنا نخواهد داشت دیگر بی او .من دوام نخاهم اورد مرا دوست داری؟من همانم ک عاشقانه میپرستیدمت همان ک برایت مینویسم بدون مقدمه .که هنوزم دوستت دارمگریه
رضا چرا ساکتیء؟
(19-03-2015، 01:00 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من امده ام بادستی خالی ...باچشمان گریان باقلبی پراز دلتنگی....اینجا جای دلنوشته های من است اینجاراکه میبینی جای سوختگی های حرف های بی معنای من است
مرامیشناسی؟من همانم همان اسمای سابق بادلی پرازمهر.دیگرجهان بی او برایم معنا نخواهد داشت دیگر بی او .من دوام نخاهم اورد مرا دوست داری؟من همانم ک عاشقانه میپرستیدمت همان ک برایت مینویسم بدون مقدمه .که هنوزم دوستت دارمگریه

Undecided.gif Undecided.gif Undecided.gif
اسما داری خودتو نابود میکنی...
چی شده؟؟؟ گریه