موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(16-03-2015، 11:51 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-03-2015، 11:49 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا پسرخاله قول بده چشم بسته شماره برداری رو کاغذای یک شکلم بنویس  Biggrin.gif

درجریان نیستی مگه؟
اول عدد رو انتخاب کردم به ایده ی ملودی بعد به شما گفتم عددهاتون بگید
موافق نیستی اینجوری؟

خوب باید عددتون رو اول برای ادمین هم ارسال میکردی که بعدا عوضش نکنی Biggrin.gif
کسی نبود دیگههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
میشه یکی هم از طرف شوهری انتخاب کنم آخه کسی نیس خو Exclamation
(16-03-2015، 11:52 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-03-2015، 11:51 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-03-2015، 11:49 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا پسرخاله قول بده چشم بسته شماره برداری رو کاغذای یک شکلم بنویس  Biggrin.gif

درجریان نیستی مگه؟
اول عدد رو انتخاب کردم به ایده ی ملودی بعد به شما گفتم عددهاتون بگید
موافق نیستی اینجوری؟

خوب باید عددتون رو اول برای ادمین هم ارسال میکردی که بعدا عوضش نکنی  Biggrin.gif
معلومه دروغ زیاد میگی که به بقیه هم اعتماد نداریا
آخه هزار ارزش داره من عوض کنم عدد رو
خوبه میدونی من چقد میگیرم ماهیانه Biggrin.gif
خدایی تقلب نکن تا این ساحل خانوم هم راضی باشن. Rolleyes.gif
عدد منم 2 بود Tongue.gif
(16-03-2015، 11:54 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیشه فقط  دوستان انجمن Biggrin.gif
نه آخه کلا قرعه کشی رو قبول ندارم مثلا همین ایرانسل اینهمه قرعه کشی میذاره کسیم تا حالا برنده شده Sad.gif
(16-03-2015، 11:55 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-03-2015، 11:54 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیشه فقط  دوستان انجمن Biggrin.gif

اونم شوهریه دوسیه انجمنه Tongue.gif
اعلام کنم کسی دیگه نمیخواد عدد بگه؟