موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(17-03-2015، 07:30 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-03-2015، 07:23 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جواب اون آقای محترم که بهم توهین کرد نمیدم واگذارش میکنم به خدا تا جوابش بده  Shy.gif

کی توهین کرده؟ Undecided.gif

خودش میدونه Wink.gif
(17-03-2015، 07:50 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
021چرا ابروهاتو برداشتی؟ک خود نمایی کنی؟ Biggrin.gif

آره والا.. Biggrin.gif ابرو ور ميدارم دخترا بهم چشمك ميزنن ور ندارم ميخواد بيافتي دنبال دختر منم دنبال دختر بيافت نيستم... تا حالا هر چي بوده خودشون خواستن من حوصلم نميشه بيافتم دنبال كسي... و.الا.. Tongue Biggrin.gif
حالا سوال دیگه چرا شیرازیا مثلا روشون نمیشه انجمنا شیرازی حرف بزنن مثلا بگن کاکو یا اصفهانیا Biggrin.gif
این طوطیت سفید بود سفیدش گرونتره یا سبز؟ من دیدم یکی میخاست در سایت دیوار طوطیشو با موبایل مدل بالا عوض کنه اونجا فهمیدم طوطی چقدر با ارزشه Biggrin.gif
(17-03-2015، 07:50 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-03-2015، 07:48 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه عاشقم شیرازم ولی تنبلی رو دوست ندارم Shy.gif

ظاهر نما   Biggrin.gif  كجاي شيرازي يه روز مريض شديم بيايم خدمتت  Biggrin.gif  پرستاري ميخوني؟  Biggrin.gif

پزشکی دارم میخونم.من خود شیرازم...ولی شاید یه مدت دیگه بریم تهران ... Sad.gif
(17-03-2015، 07:52 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-03-2015، 07:50 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-03-2015، 07:48 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پزشکی دارم میخونم.من خود شیرازم...ولی شاید یه مدت دیگه بریم تهران ... Sad.gif

Biggrin.gif Tongue او ماي گاد حيف شد يه سوزن ميزدي حداقل Biggrin.gif
(17-03-2015، 07:51 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا سوال دیگه چرا شیرازیا مثلا روشون نمیشه انجمنا شیرازی حرف بزنن مثلا بگن کاکو یا اصفهانیا   Biggrin.gif
این طوطیت سفید بود سفیدش گرونتره یا سبز؟ من دیدم یکی میخاست در سایت دیوار طوطیشو با موبایل مدل بالا عوض کنه اونجا فهمیدم طوطی چقدر با ارزشه  Biggrin.gif

نه که رو بخواد دوست داریم عامیانه حرف بزنیم لهجه تو مطلبی که مینویسیم مهم نیس.ساحل جون این مرغ عشقه نه طوطی.منم طوطی دارم عاشقشم.
(17-03-2015، 07:46 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا پس من که شیرازی ام تنبل نیستم...؟ Biggrin.gif

ساحل جون چرا این عکسای عجیب غریب میذاری؟ Undecided.gif

عکسام عجیب نیست که به حساب اینا رباتن ولی این یکی یه چشم بالای پیشونیش داشت که محو کردم ترسناک نشه Biggrin.gif
021 من دخترم ابرو برنمیدارم تو برمیداری..میخای خودتو شکل دختراکنی.بیتلبیت
021ادم رکی هستم قشنگی.اما نزار از قشنگ بودنت استفاده کنن
Biggrin.gif
021 ازکدوم دختر انجمن خوشت میاد؟ساحل خوبه ها Biggrin.gif
وا من بقول بی بی جای مادربزرگه کاربرا هستم Sad.gif
(17-03-2015، 07:51 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا سوال دیگه چرا شیرازیا مثلا روشون نمیشه انجمنا شیرازی حرف بزنن مثلا بگن کاکو یا اصفهانیا Biggrin.gif
این طوطیت سفید بود سفیدش گرونتره یا سبز؟ من دیدم یکی میخاست در سایت دیوار طوطیشو با موبایل مدل بالا عوض کنه اونجا فهمیدم طوطی چقدر با ارزشه Biggrin.gif

خوب لحجه هست تو بعضي كلمات... ولي شما ممكنه متوجه نشين يا من متوجه نميشم ك كدوم لحجست ك بهت بگم فقط كاكوش معلومه شيرازيا توي متن لحجه فك كنم اصن ندارن فقط توي صحبت يعني صدا... بعد اصفهانيا مثلا به منو ميگن مَنا ببر يا شارژاما خوردي اينم متوجه نخواهي شد عجيب شايد نباشه.. Biggrin.gif ديدم تو انجمنا آ ك ميزارن قشنگ معلومه اصفهاني ان.. تنها چيزي ك ميشه شناختشون توي نت همين آ هست

طوطي سفيد .. داريم تا سفيد اين آلبينو بود آلبينو گرون تره... عروس هلندي آلبينو يه دونش 700 تومنه! :| گيرت هم نمياد بگردي.... اينجا ك كمه من نديدم زياد... سبز زياد يقمتي نداره داره ولي نه در حدد آلبينو:سفيد يه دست

و لوتينو : زرد يه دست

البته اين جيگر خدا بيامرز واقعا آلبينو بود از جوجه ها پرنده هاي خودم...
سفيد چشم قرمز.. يه نوع سفيدم هست چشم قرمز نيست بهش ميگن دو رگه. اونا ارزونه مثل قيمت طوطي سبز هستش... Tongue