موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مجی وممد شمادوتا کتک میخایین.ازمن بیشترشارزدارین.
من ابجی شماها هستم بمن عیدی ندادین قهرمگریه
(19-03-2015، 07:23 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد انگاری کسی نیس ولش کن قرعه کشی نذار اون شارژا رو بین منو ممد بیغم تقسیم کن  Biggrin.gif

سلام

جناب مجتبی عزیز تو تاپیک شارژ رایگان برای همراه اولی و ایرانسلی ها پیام بذار.این تاپیک خلوتتره نسبت به تاپیک شارژ رایگان برای همراه اولی و ایرانسلی ها
(19-03-2015، 07:31 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی وممد شمادوتا کتک میخایین.ازمن بیشترشارزدارین.
من ابجی شماها هستم بمن عیدی ندادین قهرمگریه

اخی گلیه نکن...
خوب پس یه کاری میکنیم من میام رو صندلی میشینم تو یه شارژ به من بده بعد همونو بهت عیدی میدم... Biggrin.gif
(19-03-2015، 07:32 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-03-2015، 07:23 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد انگاری کسی نیس ولش کن قرعه کشی نذار اون شارژا رو بین منو ممد بیغم تقسیم کن  Biggrin.gif

سلام

جناب مجتبی عزیز تو تاپیک شارژ رایگان برای همراه اولی و ایرانسلی ها پیام بذار.این تاپیک خلوتتره نسبت به تاپیک شارژ رایگان برای همراه اولی و ایرانسلی ها

سلام
مرسی از آقا رضا گل از پیشنهاد خوبشون..ولی محمد راضی نیست به این کار Biggrin.gif

محمد دیدی آقا رضا هم راضیه که قرعه کشی شارژ بذاری Shy.gif Cool.gif
محمد داداش من زورت نمیکنم که قرعه کشی بذاری دارم باهات شوخی میکنم تو به اندازه کافی امسال تو اوج بی شارژی ایرانسل قرعه کشی گذاشتی یه بارم من برنده شدم الانم شوخی میکنم Wink.gif
اسی من رفتم تاپیک شارژ پست زدم... Biggrin.gif
ممد رفتم اونجا پست زدم دیگه باید شارژ بزاری... Biggrin.gif
من ازفردا دیگ نمیام اینورا
راحت میشین همتون ازدستمگریه
(19-03-2015، 07:44 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین کدوم گوری هس بگین بیاد کارش دارم فقط سریع Angry.gif

چیکارش داری به من بگو بهش میگم یا خودم برات انجام میدم.  Undecided.gif
(19-03-2015، 07:47 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ازفردا دیگ نمیام اینورا
راحت میشین همتون ازدستمگریه

اخه چرا؟؟؟؟ Undecided.gif Sad.gif
دیگ انجمن نمیام
ازم راحت میشین
حلالم کنید
خدانگهدار واس همیشهگریه