موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(27-04-2016، 04:19 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی بیاد اینو از برق بکشه Biggrin.gif

به برق نیستم که الان باتری کاملا شارژه Tongue.gif 

چقدر نوشتن آناهیتا سخته و وقت گیر Tongue
(27-04-2016، 04:20 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Lightbulb.gif کدوم نوشته؟؟
دقت کردی عکس پسرونه قشنگ خیلی کمه Biggrin.gif

شما با قالب جدیدین نوشته رو روی عکس نمیبینین چون دایره میندازه بالا عکس گوشه سمت چپ   Lightbulb.gif

خب بله پسرا چون خوشگلن عکس نمبزارن مجازی Wink.gif
(27-04-2016، 04:24 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-04-2016، 04:19 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی بیاد اینو از برق بکشه Biggrin.gif

به برق نیستم که  الان باتری کاملا شارژه Tongue.gif 

چقدر نوشتن آناهیتا سخته و وقت گیر Tongue

Dodgy.gif
(27-04-2016، 04:27 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-04-2016، 04:20 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Lightbulb.gif کدوم نوشته؟؟
دقت کردی عکس پسرونه قشنگ خیلی کمه Biggrin.gif

شما با قالب جدیدین نوشته رو روی عکس نمیبینین چون دایره میندازه بالا عکس گوشه سمت چپ   Lightbulb.gif

خب بله پسرا چون خوشگلن عکس نمبزارن مجازی Wink.gif

اییییش منظورم عکس پسرونس نه عکس خود پسرا Biggrin.gif

ولی یه چی میگم عین واقعیت هست
پسری ک عکس بذاره یعنی خوشجله پسری ک عکس خودش نذاره زشته
منظوری ندارمااااا ولی این ثابت شدس Tongue.gif
(27-04-2016، 04:31 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Dodgy.gif

Tongue.gif Tongue.gif Tongue.gif Tongue.gif Tongue.gif
یوقت چشات همینجوری نمونه
(27-04-2016، 04:37 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اییییش منظورم عکس پسرونس نه عکس خود پسرا Biggrin.gif

ولی یه چی میگم عین واقعیت هست
پسری ک عکس بذاره یعنی خوشجله پسری ک عکس خودش  نذاره زشته
منظوری ندارمااااا ولی این ثابت شدس Tongue.gif

این در مورد دخترا صدق میکنه و واقعیت محضه Biggrin.gif

اگه راست میگی بزار عکستو تا معلوم بشه واقعیت نیست Tongue.gif
Biggrin.gif این واسه پسراس ...چون پسرا اعتماد ب نفس بالایی دارن حتی زشت هم باشن عکس خودشون رو میذارن ولی 99 درصد عکس ک بذارن یعنی خوشجلن

دخترا عکس خودشون رو نمیذارن اگه دقت کنید معمولا توی دنیای مجازی دخترای 16تا 22 ساله عکساشون بیشتر میذارن اونم اقتضای سنشون هست دلشون توجه میخواد Biggrin.gif

این جمله ای ک گفتم قبلا شما میگی اشتباهه خود یک پسربهم گفته.... اتفاقا پسرا خیلی بهشون برمیخوره دوست دخترشون بگه عکس خودت رو نذار Angel.gif
(27-04-2016، 04:46 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif این واسه پسراس ...چون پسرا اعتماد ب نفس بالایی دارن حتی زشت هم باشن عکس خودشون رو میذارن ولی 99 درصد عکس ک بذارن یعنی خوشجلن

دخترا عکس خودشون رو نمیذارن اگه دقت کنید معمولا توی دنیای مجازی دخترای 16تا 22 ساله عکساشون بیشتر میذارن اونم اقتضای سنشون هست دلشون توجه میخواد Biggrin.gif

این جمله ای ک گفتم قبلا شما میگی اشتباهه خود یک پسربهم گفته.... اتفاقا پسرا خیلی بهشون برمیخوره دوست دخترشون بگه عکس خودت رو نذار  Angel.gif

هوووف طومار مینویسی Biggrin.gif

دخترا که عکس خودشونو میذارن 50 درصد امکان داره عکس خودشون باشه Angel.gif

. اما پسرا  80 درصد به بالا عکس خودشون نیست  اونی هم که به شما گفته میخواسته اعتماد جلب کنه Dodgy.gif
Confusedبله حق باشماست ولی خیلی راحت متوجه ادم میشه کی عکس خودشه کی نیست

عکس توی سایت رو من منظورم نیستااااااااا.. توی تلگرامشون Shy.gif اونجا من تاحالا ندیدم کسی عکس یکی دیگرو بذاره

من همون طومارنویسم شاید Biggrin.gif
اگه من از کناریم عکس بگیرم بزارم پروفایلم کسی متوجه نمیشه همه هم قبول میکنن که عکس خودمه
در کل نمیشه اعتماد کرد مگر طرف رو قبلا دیده باشی Angel.gif