موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ماه میلادی کی این؟ من مارس ام

مرسی مهران خوبم Angel.gif Tongue.gif جا داره یه زبون برات بیام چون تو شناسنامه فروردین م اول سال هاهاهاها Biggrin.gif
(19-05-2016، 04:48 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماه میلادی کی این؟ من مارس ام

مرسی مهران خوبم  Angel.gif  Tongue.gif جا داره یه زبون برات بیام چون تو شناسنامه فروردین م اول سال هاهاهاها Biggrin.gif

سالم باشی Angel.gif
میبینی ک آخر سال ب درد نمیخوره ک شناسنامتو اول فروردین زدن خخخخ Biggrin.gif ولی اصل همون آخر سالیه خخخ Biggrin.gif
مانی دور و بریات که ♡نفس♡ من نمیشه ک...Dodgy.gif Angel.gif
Biggrin.gif کسی نمیگه ماست من ترشه خخخخ هروقت کسایی ک دور و برت بودن ازت تعریف کردن بعدا بیا پز بده Shy.gif
(19-05-2016، 04:46 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♚♡♡♡تیر♡♡♡♚

اوه اوه تیر

از بعضی حرفا سریع میرنجن
زود عصبانی میشن ولی زودم آروم میشن
دهن بینن هستن
یه خورده هم مغرور هستن زیاد نه همون یه کم

سحر خیزن 

به وقتش مهربونم هستن
بچه خیلی دوس دارن
(19-05-2016، 04:55 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-05-2016، 04:46 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♚♡♡♡تیر♡♡♡♚

اوه اوه تیر

از بعضی حرفا سریع میرنجن
دهن بینن هستن

سحر خیزن 

به وقتش مهربونم هستن
بچه خیلی دوس دارن

خواهر من تیرماهی هست برعکس حرفاته دقیقا Tongue
(19-05-2016، 04:58 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-05-2016، 04:55 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♚♡♡♡تیر♡♡♡♚

اوه اوه تیر

از بعضی حرفا سریع میرنجن
دهن بینن هستن

سحر خیزن 

به وقتش مهربونم هستن
بچه خیلی دوس دارن

خواهر من تیرماهی هست برعکس حرفاته دقیقا Tongue

دارم مرد رو میگم  دختر تیر ماهی ندیدم فعلا Tongue.gif
هههه دیووونه همه رو اشتباه گفتی
خودم میگم
شدید خانواده دوست،زن دوستShy.gif
یکم تو دار،مهربون و خوش قلب،اروم و متین،خوش صدا،جیگر....
آقااااا....دلم تنگیدهSad.gif با یکی ازدواج کنین که هروقت دلتون تنگ شد بتونه بیادTongue
یه خصوصیت دیگم مهرماهیا دارن اینه نمیخوان کسی از دستشون ناراحت بشه Angel.gif

اون خصوصیاتی گه گفتم در همه افراد یکسان نیست Wink.gif

پس در نتیجه از دوستان اگه ناراحت شدن پوزش میطلبم Exclamation

فعلا بای

heart   مهر ماه heart
(19-05-2016، 05:13 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه خصوصیت دیگم مهرماهیا دارن اینه نمیخوان کسی از دستشون ناراحت بشه Angel.gif

اون خصوصیاتی گه گفتم در همه افراد یکسان نیست Wink.gif

پس در نتیجه از دوستان اگه ناراحت شدن پوزش میطلبم Exclamation

فعلا بای

heart   مهر ماه heart

با نفری دوتا شارژ از دلمون دربیارBiggrin.gif
باوشه بابای