موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(19-05-2016، 04:33 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من همچین چیزی نخوندم عکس نوشتش  بفرست ببینم طالع بینی کجاییه Cool.gif

طالع بینی چیه دیگه من اصلا اعتقاد ندارم Angel.gif

اینای که میگم از دو رو اطرافم تجربه کسب کردم که میگم Biggrin.gif
(19-05-2016، 04:34 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-05-2016، 04:31 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه گل جهنمی هم داریم  Tongue سلام گل بهشتی Biggrin.gif

مگ من گفتم داریم؟ Biggrin.gif فقط بهشتی داریم Biggrin.gif
سلام بر تو ای آخر سالی Biggrin.gif خخخ

خوبی خخخ Biggrin.gif اخر سال بسیار عالی و لذت بخش میباشد Rolleyes.gif
123
123
امتحان میکنیمCool.gif

خوبهAngel.gif
ادامه بدین عزیزانشونTongue.gif
مانی واسه تک تک حرفات Biggrin.gif

Highslide JS
(19-05-2016، 04:34 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعدم همه ماها منفی دارن بی ابد خودتی اینا که نوشتی  Tongue.gif

خب اون یکی آخری عشق رو یکم اغراق کردم  بقیه درسته Undecided.gif

ماها نقطه منفی نداریم  در واقعیت Biggrin.gif

(19-05-2016، 04:37 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif این مهرماهیا انگار خیلی حسودن کلا خودشون رو بالامیدونن  چقدر خودشیفته هستید اییییش

آدم به چیزی که نداره حسودی میکنه  ماها همچی تمومیم Shy.gif  اینقدر هم به ما حسودی نکن

از قدیم گفتن حسود هرگز نیاسود Tongue.gif
(19-05-2016، 04:39 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مانی واسه تک تک حرفات Biggrin.gif

Highslide JS

Biggrin.gif عجبا مگه این که خودتون تعریف خودتون کنین

انا کوجاس نی Sad.gif
(19-05-2016، 04:38 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
123
123
امتحان میکنیمCool.gif

خوبهAngel.gif

سلام Biggrin.gif
نرگس اون عکس منشوریاتو بزار بهتر از این مجهول الهویه س Dodgy.gif
(19-05-2016، 04:37 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-05-2016، 04:34 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-05-2016، 04:31 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه گل جهنمی هم داریم  Tongue سلام گل بهشتی Biggrin.gif

مگ من گفتم داریم؟ Biggrin.gif فقط بهشتی داریم Biggrin.gif
سلام بر تو ای آخر سالی Biggrin.gif خخخ

خوبی خخخ Biggrin.gif اخر سال بسیار عالی و لذت بخش میباشد  Rolleyes.gif

خوبم تو چطو مطوری؟ Tongue.gif
نخیر آخر سال خوب نیس Biggrin.gif
(19-05-2016، 04:38 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
123
123
امتحان میکنیمCool.gif

خوبهAngel.gif

آقات متولد چه ماهی هست ببینم دورو برم هست یا نه
(19-05-2016، 04:43 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
123
123
امتحان میکنیمCool.gif

خوبهAngel.gif

سلام Biggrin.gif
نرگس اون عکس منشوریاتو بزار بهتر از این مجهول الهویه س Dodgy.gif

های برتو
باوشه
بچها شاید باشینا این فرگل گف
الان برم ی دونه بووووووق ترینشو بیابمBiggrin.gif

(19-05-2016، 04:46 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
123
123
امتحان میکنیمCool.gif

خوبهAngel.gif

آقات متولد چه ماهی هست ببینم دورو برم هست یا نه

♚♡♡♡تیر♡♡♡♚