موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-05-2016، 12:58 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 12:49 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این همه آدم شدن دکتر و مهندس
خب توهم شدی درس عبرت خوبه دیگه Biggrin.gif

والا...
الان دارم كلاس ميزارم براشون پخته بشن ي موقع گول نخورن. Biggrin.gif

اونا پخته نمیشن تو کلاسای تو میسوزن Biggrin.gif
(04-05-2016، 12:51 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 12:41 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعصاب ندارم دیگه

الان بنظرت  چی حالتو خوب میکنه Tongue

تاشب جور میشه میفهمی
ممنون مانی خوبم تو خوبی؟

اره دیدم حالا کجا رف خانوم بی اعصاب Sad.gif
(04-05-2016، 12:55 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام روزتون بخیرBiggrin.gif

سلام فرشته
(04-05-2016، 01:07 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تاشب جور میشه میفهمی

آره فهمیدم  تا شب Biggrin.gif

خب خدارو شکر Wink.gif
انا چته نزدیک اخر ماه شده عزا گرفتی؟!Biggrin.gif

چی جور میشه خو Dodgy.gif
(04-05-2016، 01:08 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون مانی خوبم تو خوبی؟

اره دیدم حالا کجا رف خانوم بی اعصاب Sad.gif

ممنون منم خوبم

تو رو دید به حرف اومد Biggrin.gif

فکر کنم تاجش چون کج شده ناراحته Rolleyes.gif
انا جای اینکه انقد عکس عوض کنی بیا پاسخگوی سوالات من باش Sad.gif

اصنشم قهررر Biggrin.gif
(04-05-2016، 01:12 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انا چته نزدیک اخر ماه شده عزا گرفتی؟!Biggrin.gif

چی جور میشه خو Dodgy.gif

از دیشب حرصی شدم  Sad.gif

اخر ماه ن بابا  Biggrin.gif
(04-05-2016، 01:18 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انا جای اینکه انقد عکس عوض کنی بیا پاسخگوی سوالات من باش Sad.gif

اصنشم قهررر Biggrin.gif

واااای سرکار ی پسرس ینی رو مخ من رفته پاشم بزنمش:(((((