موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مهران در مورد عاغانداشتم درست صوبت کناااا روش حساسم خیلی وسواسم  Biggrin.gif
(07-05-2016، 12:04 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کوفتش شه اگه باکسی چت میکنه اونوقت تو اینجا حوصلت سررفته Biggrin.gif

مهرانی بگو خب خخخ

ن نمیگم ولش خوب نیس Biggrin.gif خخخ
(07-05-2016، 12:05 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ک نگفته بودم Biggrin.gif
من ک صحبت نکردم اصن Biggrin.gif وسواسی نباش Biggrin.gif
(07-05-2016، 12:04 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کوفتش شه اگه باکسی چت میکنه اونوقت تو اینجا حوصلت سررفته Biggrin.gif

مهرانی بگو خب خخخ

از همینجا میگم بیجور بیا بامن حرف بزن شبا خواب ندارم Sad.gif اوووم لفدن به دستش برسونید شاید ببینه یه خانواده رو از نگرانی دربیارید Biggrin.gif
بهار Cool.gif Dodgy.gif
Biggrin.gif حتمااا

(07-05-2016، 12:09 AM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب من اقام صداش نمیکنم راحت باشین  Biggrin.gif حدس بزنین چی

سه حرف اول اسمش Angel.gif
(07-05-2016، 12:07 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2016، 12:05 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Dodgy.gif وسواسم
(07-05-2016، 12:11 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2016، 12:07 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Dodgy.gif وسواسم

باز ایطور نگاه کرد ای خدا Undecided.gif Biggrin.gif
همسرم
شوشوی
Biggrin.gif
جوجه
عقشم
(07-05-2016، 12:09 AM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب من اقام صداش نمیکنم راحت باشین  Biggrin.gif حدس بزنین چی

خوابیدن عاغاتون اومدی بگی ما بسوزیم نخیل زندگی ادامه داره حتی اگه سینگل باشی Biggrin.gif
خودمونو داریم ب این شرایط کانکت میکنیم Biggrin.gif