موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(09-05-2016، 05:51 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Tongue مدل نیگام همونه Biggrin.gif

مدلتم قشنگه Shy.gif

آدم شک میکنه چی شده Biggrin.gif
Angel.gif نه شک نکن 
هیشی Undecided.gif
(09-05-2016، 05:30 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه داره میره تو افقSleepy.gif

بچه ها یه کتاب خوب بهم بگین برم بخونم رمان نباشه اگرم رمانه عاشقانه نباشه لطفاLightbulb.gif

از افق درومدم Biggrin.gif
(09-05-2016، 05:54 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام انا سلام مانی Angel.gif
مانی ممنون بابت کتاب pdf هم داره؟؟

سلام  فرشته Shy.gif
نمیدونم من فیزیکی شو داشتم سرچ میزن ببینم هست یانه Biggrin.gif
(09-05-2016، 05:57 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Angel.gif نه شک نکن 
هیشی Undecided.gif

باجه   عصبانیت نداره Angry.gif

همتون تغییر آواتار دادین  ثبات ندارین  خخخخ Biggrin.gif
فاطمه خوش دراومدیBiggrin.gif

مانی دارم سرچ میکنم خودم ممنون از لطفت Wink.gif
Angel.gif تنکیوووووو فرشته جان

مانی من یکی ک تغییر رو دوش دالم همه چیرو تند تند عوض میکنم Biggrin.gif
(09-05-2016، 06:10 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مانی دارم سرچ میکنم خودم ممنون از لطفت Wink.gif

خواهش  جانم Biggrin.gif

منم سرچ زدم  چیزی پیدا نکردم همش پولیه Undecided.gif  تو هم بسرچ شاید پیدا شد
(09-05-2016، 06:09 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-05-2016، 05:57 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Angel.gif نه شک نکن 
هیشی Undecided.gif

باجه   عصبانیت نداره Angry.gif

همتون تغییر آواتار دادین  ثبات ندارین  خخخخ Biggrin.gif
Sleepy.gif
(09-05-2016، 06:13 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مانی من یکی ک تغییر رو دوش دالم همه چیرو تند تند عوض میکنم Biggrin.gif

همچین میگی تند تند انگار چی عوض میکنی Biggrin.gif یه تم گوشی و یه عکس پروفایله دیگه خخخخ Tongue.gif 

قبل این عکست میگن عکس پروفایلت همون عکس قدیمیه بوده چرا اونو گذاشتی پس Dodgy.gif