موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
فاطمه من پرسیدم سوال کی جالبه سوال کی جالب نیس میگه از هیشکی Biggrin.gif
ینی چی اخه Tongue.gif
Angel.gif بلده از من همش ایراد بگیره فقط
(07-05-2016، 04:22 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون مهران خوبم تو خوبی؟
تو جز تعریف از خودت چی بلدی بگی Biggrin.gif

سالم باشی
منم خوبم عالی Angel.gif
همه چی بلدم همه فن حریفم Biggrin.gif چرا حسودی میکنی Biggrin.gif Tongue.gif
(07-05-2016، 04:24 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه من پرسیدم سوال کی جالبه سوال کی جالب نیس میگه از هیشکی Biggrin.gif
ینی چی اخه Tongue.gif

تازه وارده  Angel.gif ولش من میگم از سوالای نرگسی خوشم نمیاد چون بیشتر یادش میره بپرسه خخخ سوالای بقیه خوفن
(07-05-2016، 04:24 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی Undecided.gif Tongue.gif
(07-05-2016، 04:26 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2016، 04:24 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی Undecided.gif  Tongue.gif

Biggrin.gif همونی ک گل ب دسته
مهران به پسر خوش قیافه و چش قشنگ و خوش بو و 29 ساله نباید حسودی کرد؟خخخخخ Biggrin.gif
اوهوم فاطمه Wink.gif
من سوالای چالشی دوس دارم Dodgy.gif
(07-05-2016، 04:28 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2016، 04:26 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی Undecided.gif  Tongue.gif

Biggrin.gif همونی ک گل ب دسته

خب درست گفته دیگ گل رز کاکتوس میبینی Biggrin.gif خخخ Tongue.gif چشات ضعیف شده فاطمه نه؟ Biggrin.gif
(07-05-2016، 04:28 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهران به پسر خوش قیافه و چش قشنگ و خوش بو و 29 ساله نباید حسودی کرد؟خخخخخ Biggrin.gif

والا باید کرد Biggrin.gif کجا همچین پسری پیدا میشه Shy.gif Biggrin.gif
مواظب خودم باشم چش نخورم Biggrin.gif