موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
نت منم داره اذیت میکنه!!!!

چه خبرا چیکارا میکنی؟کجا مشغولی؟
Tongue
(05-11-2017، 12:38 AM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
8 تومن ضرر کردم خطو فورجی کردم فکر کردم مال اینه که فورجی نیست 
نامرد تا 8 تومن دادم درست شد حالا فردا پس فردا سیم میاد درب خونه

نه لفت نمیدهم  مانند آن 6 نفر Biggrin.gif  من فقط جوین میدهم Angel.gif

6 نفر رو با رسم شکل توضیح بده Dodgy.gif
مانی کلا پاسخگو نیست!!Tongue.gif
(06-11-2017، 07:13 PM).AnGeL. نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مانی کلا پاسخگو نیست!!Tongue.gif

Rolleyes.gif نگه مهم نیست خودت خوبی؟
خوبم خداروشکر یکم یوقتایی خوب نیستم Tongue
تو چطوری ؟
Biggrin.gif Biggrin.gif
(06-11-2017، 11:31 PM).AnGeL. نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوبم خداروشکر یکم یوقتایی خوب نیستم Tongue
تو چطوری ؟

قربونت خوبم heart
(06-11-2017، 11:52 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-11-2017، 11:59 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
6 نفر رو با رسم شکل توضیح بده Dodgy.gif

(●̮̮̃•̃)
/█\
.Π.
(●̮̮̃•̃)   
/█\
.Π.
(●̮̮̃•̃)
/█\
.Π.
(●̮̮̃•̃)
/█\
.Π.
(●̮̮̃•̃)
/█\
.Π.
(●̮̮̃•̃)
/█\
.Π.
Tongue.gif Tongue.gif
نقاشیت عالیه Biggrin.gif
(07-11-2017، 01:52 AM)m.javad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif Biggrin.gif

Tongue.gif
ای خدا Biggrin.gif
(07-11-2017، 04:24 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-11-2017، 03:56 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقاشیت عالیه Biggrin.gif

Cool.gif Angel.gif
نیشتو ببند دختر اینقد جلف لبخند بزن Tongue.gif

اول تنبیهت باید کنم چون به یه دخترخوبی مث من میگی نیشتو ببند اون لبخنده. Lightbulb.gif
دوما نمره نقاشیت -0- Biggrin.gif
(07-11-2017، 04:35 PM)m.javad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای خدا Biggrin.gif

Cool.gif