موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-05-2016، 03:57 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-05-2016، 03:54 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ب پسرا کادو نمیدم اصولا Biggrin.gif

تو کار بسیار بدی میکنی Biggrin.gif
من توقع داشتم میفهمی؟توقع Biggrin.gif

نه نمیفهمم Biggrin.gif
(06-05-2016، 04:01 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-05-2016، 03:57 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-05-2016، 03:54 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ب پسرا کادو نمیدم اصولا Biggrin.gif

تو کار بسیار بدی میکنی Biggrin.gif
من توقع داشتم میفهمی؟توقع Biggrin.gif

نه نمیفهمم Biggrin.gif

چقد بد Biggrin.gif
یاالله سام ب همه

مهران
سلام جان برادر Angel.gif
Sad.gif
(06-05-2016، 05:06 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Sad.gif

چی شده Tongue
جمعه روز شانسمه مثلاTongue
همیشه جمعه ها مزخرفترین حال دنیا رو دارم Sad.gif
Angel.gif برای همه جمعه روز خوبی نیست نه تی وی داره نه برنامه ای چیزی نه دوستا هستن
چی بگم والا
اتفاقا مامانم اینا دارن فیلم میبینن هی میگن بیا پایین من حوصله ندارم ولی Sad.gif
Angel.gif ای فیلم داره پدرسالار پخش میکنه
برو ببین از بیکاری ک بهتره