موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(26-05-2017، 10:59 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی میدونه دلشاد چش شده؟
نگرانشم

Biggrinزنده ایم Biggrin.gif
(26-05-2017، 11:01 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطور مگه چیکار کرده  Confused

هیچی دکتر بودم یکی دو هفته ای الان خوبیم Tongue.gif heart
(27-05-2017، 11:00 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2017، 11:01 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداروشکر Wink.gif

هرچند که عزرائیل اصلا طرفت آدمای بد نمیاد Tongue.gif Tongue.gif   Blush.gif
(27-05-2017، 11:00 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا بد نده...بلا ب دور...
سلام منم اینجایم Biggrin.gif اره 3 سال گذشت .... حالا مهندس شدی؟
(27-05-2017، 02:32 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداروشکر Wink.gif

هرچند که عزرائیل اصلا طرفت آدمای بد نمیاد Tongue.gif Tongue.gif   Blush.gif

Biggrin.gif حالا که اومده
(28-05-2017، 01:55 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Wink.gif  ضرب المثل طرف جون به عزرائیل نمیده رو فکر کنم واسه تو گفتن Dodgy.gif Biggrin.gif

احیانا قصد نداری به اندازه جنتی عمر کنی Undecided.gif Tongue
(28-05-2017، 02:57 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-05-2017، 01:55 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Wink.gif  ضرب المثل طرف جون به عزرائیل نمیده رو فکر کنم واسه تو گفتن Dodgy.gif Biggrin.gif

احیانا قصد نداری به اندازه ج...نتی عمر کنی Undecided.gif Tongue

Biggrin.gif من که هنوز 22ام Biggrin.gif الاناست بکشین منو
(28-05-2017، 05:27 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس  ان شاءالله پیر بشی   Tongue.gif Wink.gif
(28-05-2017، 05:50 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-05-2017، 05:27 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس  ان شاءالله پیر بشی   Tongue.gif Wink.gif

heart Tongue.gif قربانت - همچنین