موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
عزیزمی heart
(10-05-2016، 10:18 AM)تنهای وحشی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Undecided.gif

باجه Angel.gif
(10-05-2016، 08:50 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Angel.gif  والااا گل گفتی
از گلای مهران برداشتی ب عشق تو گذاشته بودا Biggrin.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif

گلارو خراب نکنین Biggrin.gif

سلام گل گلاب اومد Blush.gif Biggrin.gif
Dodgy.gif
Biggrin.gif اقای اعتماد ب نفس تشریف اوردن
(10-05-2016، 08:28 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا صب حرف میزنید خواب ندارین مگه Undecided.gif
شجولی بیدار میمونید:|||||| اووووومم

مگ فرشته میزاره بخوابم خخخخخخ Biggrin.gif Biggrin.gif

فاطمه 11 تو بیدار میشی من 8 بیدار شدم Biggrin.gif
(10-05-2016، 02:50 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Dodgy.gif

خوشگلارو ایطور نگاه نمیکننا Undecided.gif Biggrin.gif
سلامت کو Tongue.gif

(10-05-2016، 02:51 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif اقای اعتماد ب نفس تشریف اوردن

حقیقته حسودی نکن ب خوشگلیم Shy.gif Biggrin.gif
(10-05-2016، 02:52 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-05-2016، 08:28 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگ فرشته میزاره بخوابم خخخخخخ Biggrin.gif   Biggrin.gif

Confused من از 6صبح بیدارم 9 هم ازخونه رفتم بیرون 11 کجا بود Biggrin.gif
(10-05-2016، 02:54 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-05-2016، 02:52 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگ فرشته میزاره بخوابم خخخخخخ Biggrin.gif   Biggrin.gif

Confused من از 6صبح بیدارم 9 هم ازخونه رفتم بیرون 11 کجا بود Biggrin.gif

چرا اینقد زود بیدار میشی خو بخاب Biggrin.gif
یکم از خواب استفاده کن Biggrin.gif کجا رفتی بیرون؟چی واس من خریدی؟ Shy.gif Biggrin.gif
Angel.gif نیدونم یهو بیدارمیشم

رفتم خیابون شیرینی خریدم بیا خونمون باچایی نوش جان کن Biggrin.gif