موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(07-05-2016، 04:52 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Angel.gif زنگ میزنن براشون اهنگ پخش کن

قبلا همین کارو میکردم Biggrin.gif
الان ک زنگ زد اینقد ک گفتم بله و گفت الو عصبانی شدم گفتم گمشو و قط کردم Biggrin.gif دیگ چن بار زنگید زورش اومده بود ج ندادم Biggrin.gif
از این ب بعد فقط آهنگ ناز میزارم براشون Biggrin.gif خخخ
Biggrin.gif اره بذار شارزشون تموم بشه دیگه ازین کارا نکنن یا بده به بچه باهاش بحرفه
(07-05-2016، 04:59 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif اره بذار شارزشون تموم بشه دیگه ازین کارا نکنن یا بده به بچه باهاش بحرفه

خخخ بچه کجا بود برادرزادمم نیس بگه سلام کوبی سلامتی Biggrin.gif خخخ
آهنگ میزارم Biggrin.gif
Shy.gif
(07-05-2016، 06:23 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif

heart
(07-05-2016، 06:24 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2016، 06:23 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif

heart

بالاخره اومدم خونه دلاااااام  Biggrin.gif
(07-05-2016، 06:27 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2016، 06:24 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif

heart

خسته Angel.gif نباشی
(07-05-2016، 06:29 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2016، 06:27 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif

heart

خسته  Angel.gif  نباشی
سلامت باشی خوشگل خانوم Angel.gif
سلام Biggrin.gif
کی هس کی نیس چه خبرا؟
Angel.gif من هستم خبریه؟