موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Confused یکی بیاد مهرماهی هارو جمع کنه Tongue
یه اردیبهشتی گل بهشتی اومد Blush.gif  Biggrin.gif
سلام Shy.gif
(19-05-2016، 04:23 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم نمیدونم چیه اینجا ولی فقط اسفند heart  Dodgy.gif

خصوصیات اسفندیا
مغرور
دم دمی مزاج
خود رای
تو عشق دنبال تنوع
مگه گل جهنمی هم داریم Tongue سلام گل بهشتی Biggrin.gif
(19-05-2016، 04:31 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-05-2016، 04:23 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم نمیدونم چیه اینجا ولی فقط اسفند heart  Dodgy.gif

خصوصیات اسفندیا
مغرور
دم دمی مزاج
خود رای
تو عشق دنبال تنوع

من همچین چیزی نخوندم عکس نوشتش بفرست ببینم طالع بینی کجاییه Cool.gif
(19-05-2016، 04:24 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Blush.gif اقامون ک خیلی راضیه میگه تو سازگارترینی  Biggrin.gif

اولشه فعلا گرمه یه چی میگه  Wink.gif
(19-05-2016، 04:31 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه گل جهنمی هم داریم  Tongue سلام گل بهشتی Biggrin.gif

مگ من گفتم داریم؟ Biggrin.gif فقط بهشتی داریم Biggrin.gif
سلام بر تو ای آخر سالی Biggrin.gif خخخ
بعدم همه ماها منفی دارن بی ابد خودتی اینا که نوشتی Tongue.gif
(19-05-2016، 04:34 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-05-2016، 04:24 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Blush.gif اقامون ک خیلی راضیه میگه تو سازگارترینی  Biggrin.gif

اولشه فعلا گرمه یه چی میگه  Wink.gif

Biggrin.gif با دوستم و شوهر دوستم حرفای قشنک بزن هیچم گرم نیس زبون تو تب داری انگار
Biggrin.gif این مهرماهیا انگار خیلی حسودن کلا خودشون رو بالامیدونن چقدر خودشیفته هستید اییییش