موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
چشام بسته بود ندیدم -___-  Biggrin.gif
(07-05-2016، 10:30 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2016، 10:25 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیراز و میگن نازِ واسی آُفتو جِنگِش
قلبارو گِرِن میزنه به هم تیرشه ی تِنگِش

من ی کاکو گفتم منو بستی به لهجت Undecided.gif  Biggrin.gif
ترجمه لطفا Biggrin.gif

شیراز به خاطر آفتاب جنگ و دلچسبش هست که نازه
قلب آدمها رو با تیرشه که یه نوع گیره یا دستمال برای بستن موها بوده محکم به هم گره میزنه Angel.gif
(07-05-2016، 10:40 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه مشکل من نیس ماله خودته Biggrin.gif
(07-05-2016، 10:42 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2016، 10:30 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2016، 10:25 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیراز و میگن نازِ واسی آُفتو جِنگِش
قلبارو گِرِن میزنه به هم تیرشه ی تِنگِش

من ی کاکو گفتم منو بستی به لهجت Undecided.gif  Biggrin.gif
ترجمه لطفا Biggrin.gif

شیراز به خاطر آفتاب جنگ و دلچسبش هست که نازه
قلب آدمها رو با تیرشه که یه نوع گیره یا دستمال برای بستن موها بوده محکم به هم گره میزنه Angel.gif

مگ بیام آفتابشو بررسی کنم Biggrin.gif
چ جمله های قشنگی بود Angel.gif
(07-05-2016، 10:43 PM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2016، 10:40 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Dodgy.gif

اووووم استیکرا تکراریه ://. ندوس
استیکر تلگرام نمیذارین اینجا یه خرگوشس اونو دوس حمید کوشایی نمیشه بزاری Biggrin.gif
(07-05-2016، 10:48 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2016، 10:43 PM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Dodgy.gif

استیکر تلگرام نمیذارین اینجا یه خرگوشس اونو دوس حمید کوشایی نمیشه بزاری Biggrin.gif

Biggrin.gif Tongue.gif
(07-05-2016، 10:50 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگ بیام آفتابشو بررسی کنم Biggrin.gif
چ جمله های قشنگی بود Angel.gif

افتابه بهارش خوبه الان بیای بهت سیلی میزنه Biggrin.gif

اگه اینو ترجمه کردید یه کارت شارژ میدم

آمو قایم دولیم نده! اینجوو غوله

غلط میکنه صورت نازمو سیلی میزنه Undecided.gif  Biggrin.gif
کارت شارژو بده بعد یکی بیاد ازش بپرسم Biggrin.gif
Biggrin.gif
دلم تنگ شده بود واس اینجا نمیشه؟Biggrin.gif
(07-05-2016، 11:03 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم مردای قدیم
تا یه زن دست میکرد تو گوشیش که کارت شارژ بده یه اخم ترسناک به ابروش میاورد و فوری دو تا کارت شارژ میداد به زنه اونم همراه اولش

والا Biggrin.gif

معلومه تو از اون قدیمیای اصیل هستی خوب یادت مونده Biggrin.gif Tongue.gif
چ خوب تعریف میکنه اونم همراه اولش Biggrin.gif
(07-05-2016، 10:52 PM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2016، 10:48 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Dodgy.gif

Biggrin.gif Tongue.gif

Undecided.gif Biggrin.gif
(07-05-2016، 11:06 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نع

تو چقد غولی کوچیک شو؟ Biggrin.gif خخخ