موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
حمید چرا بیکاری بشین دعا کن Biggrin.gif
(08-05-2016، 08:43 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا شب حالا خوف باشی بازم خوفه شبم من خودم هستم خوفت میکنم Wink.gif

خبر سلامتی پیروزی قهرمانی انشااااااللهBiggrin.gif

Blush.gif باجه 
Biggrin.gif  الان بعضیا میان میرن تو حاشیه
(08-05-2016، 08:47 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمید چرا بیکاری بشین دعا کن Biggrin.gif

دعاهای من نمیگیره Sad.gif
ولی دعاهای یکی خوب گرفت Biggrin.gif Tongue.gif
(08-05-2016، 08:40 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هوووم افرین مهران  ازت راضیم خداهم ازت راضی باشه.Biggrin.gif
هیچوقت دیگه م به یه پرسپولیسی نگو کوفت Angry.gif Dodgy.gif Biggrin.gif

راضیه Biggrin.gif
میگم Biggrin.gif کوفت کوفت Tongue.gif Biggrin.gif
انا کی رفته تو حاشیه بگو بیاد وسط متن Dodgy.gif

حمید دم اون یکی گرم  بگو بازم دعا کنه Biggrin.gif
(08-05-2016، 08:42 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-05-2016، 08:40 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-05-2016، 08:39 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-05-2016، 08:38 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهران آسمون آبیشو نمیخاد میخاد خون تو وجودش باشه Blush.gif  Biggrin.gif
خــــون heart  Biggrin.gif

Biggrin.gif  Biggrin.gif

کوفت تبریک ب خودم تبریک ب خودت Biggrin.gif  Tongue.gif

گل اخرو نباید میخورد Sad.gif

آره حیف شد 2 تا گل مفت خوردیم Tongue.gif
(08-05-2016، 08:51 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انا کی رفته تو حاشیه بگو بیاد وسط متن Dodgy.gif

حمید دم اون یکی گرم  بگو بازم دعا کنه Biggrin.gif

خودش دعا میکنه Biggrin.gif Tongue.gif
مهران حیف پرسپولیسی هستی منم رفیق کشی مرامم نیست Biggrin.gif
به فرض که کوفت به خودت Tongue.gif Biggrin.gif
(08-05-2016، 08:52 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره حیف شد 2 تا گل مفت خوردیم Tongue.gif
درست میشه Biggrin.gif
استقلالیا سکوت کردن Tongue Tongue
(08-05-2016، 08:32 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-05-2016، 08:26 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه پرسپولیس اول شد اون روز همه عکس پروفایل رو قرمز کنیم  Shy.gif

Tongue Tongue تو مگه استقلالی نبودی Rolleyes.gif

Biggrin.gif کی گفته