موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من هزارتومن دالم اوووومممم Tongue.gif خخخخخ Biggrin.gif
(27-04-2016، 03:50 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-04-2016، 03:45 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بروووو باوووو همه میدونن این Dodgy.gifواسه منه >____< 

الان عاغااا شصخیه نیتونم بگم Tongue

Undecided.gif Angry.gif  * _* Dodgy.gif  

همشو نگو یخوردشو  بگو Wink.gif

O.o  بگم خوووو زشته Dodgy.gif
(27-04-2016، 03:51 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایرانسل من 400تک تومن Biggrin.gif

نت اخر چی خردیدی؟
(27-04-2016، 03:53 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-04-2016، 03:51 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایرانسل من 400تک تومن Biggrin.gif

نت اخر چی خردیدی؟

13 تومن 3 گیگ گرفتم خیلی خوبه
(27-04-2016، 03:52 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نگو چشاتم اونجوری نکن بیتلبیت  Tongue.gif

برداشتم آواتارت انگار زدی به بیخیالی آره   Dodgy.gif
(27-04-2016، 03:58 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-04-2016، 03:52 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نگو چشاتم اونجوری نکن بیتلبیت  Tongue.gif

برداشتم آواتارت انگار زدی به بیخیالی آره   Dodgy.gif

O.O شی جوفتی Biggrin.gif
(27-04-2016، 03:48 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همین CC ب 9090

این که خیلی ضایع منکه شرکت نکردم Exclamation.gif
(27-04-2016، 04:01 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-04-2016، 03:48 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همین CC ب 9090

این که خیلی ضایع منکه شرکت نکردم Exclamation.gif

Biggrin.gif فعلا ک خورد کوفتش شه
(27-04-2016، 04:00 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
O.O شی جوفتی Biggrin.gif

الان سوالی گفتی یا تعریف کردی ازم   Biggrin.gif
(27-04-2016، 04:03 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-04-2016، 04:00 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
O.O شی جوفتی Biggrin.gif

الان سوالی گفتی یا تعریف کردی ازم   Biggrin.gif

O.o نه تعجبی بودخخ