موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-05-2016، 03:13 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 03:10 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 03:09 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Undecided.gif  Confused

سلامت کو برادر 
این یکی از مهمونا بوده تا گفتیم اومد بالا  Biggrin.gif

سلام آنیتا خوبی؟ Tongue.gif
من همیشه اینجا میزبانم ن مهمان Biggrin.gif
سلام 

هن Biggrin.gif
انا نبضم با نفسات میزنه Biggrin.gif
(04-05-2016، 03:14 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 03:10 AM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جووون دلم اناBiggrin.gif

Biggrin.gif  ضربان قبلمی

کوروش --____--

بله Biggrin.gif
چراغ سبزنشون نداد Undecided.gif
(04-05-2016، 03:16 AM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انا نبضم با نفسات میزنه Biggrin.gif

انجل خون تو رگامی عشقم  Biggrin.gif
سلام آقای کینگ تولدتم مبارک Wink.gif
(04-05-2016، 03:16 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 03:13 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 03:10 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 03:09 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Undecided.gif  Confused

سلامت کو برادر 
این یکی از مهمونا بوده تا گفتیم اومد بالا  Biggrin.gif

سلام آنیتا خوبی؟ Tongue.gif
من همیشه اینجا میزبانم ن مهمان Biggrin.gif
سلام 

هن Biggrin.gif

ب یک عبارتی کوفت Biggrin.gif
(04-05-2016، 03:17 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقای کینگ تولدتم مبارک Wink.gif

سلام داش گلم مرسی ممنونم heart
مهران من عخش نداشتم ناراحت میشه اینجوری میگی لفدن رعایت کن  Biggrin.gif
مهران هویجوری اخه میبینم روزه سکوتتو شکستی عیدت مبارک Dodgy.gif Biggrin.gif
(04-05-2016، 03:19 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهران من عخش نداشتم ناراحت میشه اینجوری میگی لفدن رعایت کن  Biggrin.gif

نمیخوام Biggrin.gif Tongue.gif