موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-05-2016، 02:29 AM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر کی درو قفل میکنه حواسش باشه من جا نمونم  تو انجمن Undecided.gif

فاطمه  پوستت خراب میشه ها Biggrin.gif

کیلیتا دست منه حواسم هس  Biggrin.gif 

تکیلا میزنه خراب نمیشه  Biggrin.gif
(04-05-2016، 02:29 AM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر کی درو قفل میکنه حواسش باشه من جا نمونم  تو انجمن Undecided.gif

فاطمه  پوستت خراب میشه ها Biggrin.gif

من هستم تا صبح هواسم بهت هست.
مواظبم لای در گیر نکنی. Dodgy.gif
ن چون ساله آخرمه قبل امتحانا وقت درس خوندن داریم مرسه نمیریم
(04-05-2016، 02:29 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 02:26 AM)ﺩﺧـﺘــﺮﮮ ﺑﺎ ﺍﺳـﺎﻧﺲ ﺷﯿــﻄﻮﻧـــﮯ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ک تا صب بیدارم

مدرسه مگه نمیری تا صب بیداری

الان فکرکنم امتحاناتشون هس!
فرجس
(04-05-2016، 02:30 AM)110 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 02:26 AM)ﺩﺧـﺘــﺮﮮ ﺑﺎ ﺍﺳـﺎﻧﺲ ﺷﯿــﻄﻮﻧـــﮯ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ک تا صب بیدارم

خب منو انجل خانم هم هستیم
انجل خانم بیشتر سر در میخونن شما کجا هستین بیشتر!

شما فقط انجل خودتونو میبینی عایا چن نفر دیگه ام هستن اااااییییش  Dodgy.gif
(04-05-2016، 02:32 AM)ﺩﺧـﺘــﺮﮮ ﺑﺎ ﺍﺳـﺎﻧﺲ ﺷﯿــﻄﻮﻧـــﮯ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا مرسه چی هست Confused
چند سالته مگه؟ Tongue.gif
انا و بیغم دربان که دوتا بشه بعیدم نیس لای در گیر کنم Cool.gif
(04-05-2016، 02:32 AM)ﺩﺧـﺘــﺮﮮ ﺑﺎ ﺍﺳـﺎﻧﺲ ﺷﯿــﻄﻮﻧـــﮯ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهاااا موفق باشی بخون بخون تجدید نشی
(04-05-2016، 02:33 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 02:30 AM)110 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ک تا صب بیدارم

خب منو انجل خانم هم هستیم
انجل خانم بیشتر سر در میخونن شما کجا هستین بیشتر!

شما فقط انجل خودتونو میبینی عایا چن نفر دیگه ام هستن اااااییییش  Dodgy.gif

دیفووونه من همیشه وقتی میرم که پرنده هم اینجا پر نمیزنه تا اخرین نفس هستم هر شب خخخ
(04-05-2016، 02:34 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهاااا موفق باشی بخون بخون تجدید نشی

آورین خانوم معلم Biggrin.gif