موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-05-2016، 03:40 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-05-2016، 03:38 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif مهران کی بهت گفته چشمات ناز مگه دستم بهش نرسه

همه میگن هرکی میبینه میگه به به چ چشایی داره صد هزارو ماشاالله Tongue.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif
چرا چیکارشون داری حسود؟ Biggrin.gif
راستی چرا نزدی و ج ندادی  Biggrin.gif

Biggrin.gif خب دلم برات سوخت چشم اوجل
مهران شمارت همون اخرش 430 هست؟؟ برات شارز بفرستم واس تفلدت؟
(06-05-2016، 03:42 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-05-2016، 03:39 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیابرو خودشیفته خجسته  Dodgy.gif

Biggrin.gif

حسودی نکن خواست خدا بوده Biggrin.gif
نمیرم Tongue.gif  Biggrin.gif

مهران فردا کلاست تشکیل میشه بیام بگم این چه مدرسه استثنایاس این خوف نشده هنو  Biggrin.gif
(06-05-2016، 03:44 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتم دلت نمیاد Shy.gif  Biggrin.gif
6430 آخرشه Tongue.gif اگ خودت لازم داری نه Tongue.gif
آنیتا یاد بگیر میخاد بم کادو بده Dodgy.gif  Biggrin.gif
(06-05-2016، 03:45 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهران فردا کلاست تشکیل میشه بیام بگم این چه مدرسه استثنایاس این خوف نشده هنو  Biggrin.gif

بیتلبیت Sad.gif Biggrin.gif ناراحتم کردی Sad.gif Tongue.gif
من خودم 100 نفرو خوب میکنم Biggrin.gif
Biggrin.gif فرستادم کوفتت شه بعدا جبران کن

من میرم فعلا
(06-05-2016، 03:48 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-05-2016، 03:44 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتم دلت نمیاد Shy.gif  Biggrin.gif
6430 آخرشه Tongue.gif اگ خودت لازم داری نه Tongue.gif
آنیتا یاد بگیر میخاد بم کادو بده Dodgy.gif  Biggrin.gif
من ب پسرا کادو نمیدم اصولا Biggrin.gif
(06-05-2016، 03:53 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif فرستادم کوفتت شه بعدا جبران کن

من میرم فعلا

عه کوفتم چرا Tongue.gif  نوش جونم Shy.gif  Biggrin.gif باشه حتما Tongue.gif
مرسی ممنونم  Shy.gif  Angel.gif
خوش باشی فعلا
مهرااان ناراحت شدی ایشال نداره اصنم بزرگ میشی یادت میره Biggrin.gif

فاطی مواظب اودت باج باجه Blush.gif

منم میرم فعلا Angel.gif
(06-05-2016، 03:54 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ب پسرا کادو نمیدم اصولا Biggrin.gif

تو کار بسیار بدی میکنی Biggrin.gif
من توقع داشتم میفهمی؟توقع Biggrin.gif
(06-05-2016، 03:56 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهرااان ناراحت شدی ایشال نداره اصنم بزرگ میشی یادت میره Biggrin.gif

فاطی مواظب اودت باج باجه Blush.gif

منم میرم فعلا Angel.gif

سنگدل Biggrin.gif ناراحتیارو زود از یاد میبرم واس بزرگ شدن نمیزارم Biggrin.gif
خوش باشی Angel.gif