موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ما بریم ی چی بخوریم.
چند وقته از انجمن دور بودیم همه چی جدید شده.
مدل های 2016 اضافه شدن. Tongue.gif Dodgy.gif
(04-05-2016، 02:34 AM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انا  و بیغم  دربان که دوتا بشه بعیدم نیس لای در گیر کنم  Cool.gif

Biggrin.gif واااا عجیجم

عاغا یواش یواش حرف بزنید 2 مین رفتم دبل چقد حرف زدین Biggrin.gif
اسانس خانم
رشته ات چی هست! ریاضی یا تجربی؟ يا...
چه سکوتی Shy.gif
(04-05-2016، 02:36 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 02:34 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 02:32 AM)ﺩﺧـﺘــﺮﮮ ﺑﺎ ﺍﺳـﺎﻧﺲ ﺷﯿــﻄﻮﻧـــﮯ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ن چون ساله آخرمه قبل امتحانا وقت درس خوندن داریم مرسه نمیریم

اهاااا موفق باشی بخون بخون تجدید نشی

آورین خانوم معلم Biggrin.gif

اخ اخ شما شاگرد,من نبودی  Biggrin.gif
تجربی
سکوت رو میشکنم Biggrin.gif
اناااا تل دارم پس با دیوار حرف میزنم دوساعته Biggrin.gif
(04-05-2016، 02:36 AM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 02:33 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 02:30 AM)110 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 02:26 AM)ﺩﺧـﺘــﺮﮮ ﺑﺎ ﺍﺳـﺎﻧﺲ ﺷﯿــﻄﻮﻧـــﮯ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ک تا صب بیدارم

خب منو انجل خانم هم هستیم
انجل خانم بیشتر سر در میخونن شما کجا هستین بیشتر!

شما فقط انجل خودتونو میبینی عایا چن نفر دیگه ام هستن اااااییییش  Dodgy.gif

دیفووونه من همیشه وقتی میرم که پرنده هم اینجا پر نمیزنه تا اخرین نفس هستم هر شب خخخ

بهلللله یس مای گاد بی بی حواسم هس Biggrin.gif
(04-05-2016، 02:40 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 02:36 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 02:34 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 02:32 AM)ﺩﺧـﺘــﺮﮮ ﺑﺎ ﺍﺳـﺎﻧﺲ ﺷﯿــﻄﻮﻧـــﮯ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ن چون ساله آخرمه قبل امتحانا وقت درس خوندن داریم مرسه نمیریم

اهاااا موفق باشی بخون بخون تجدید نشی

آورین خانوم معلم Biggrin.gif

اخ اخ شما شاگرد,من نبودی  Biggrin.gif

بله شاگردتون بودم شناختین منو؟ Biggrin.gif