موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(07-05-2016، 10:24 PM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی که این پسره رو گذاشته آواتارش قشنگه Biggrin.gif
بعله Biggrin.gif

:|||||| شی
(07-05-2016، 10:25 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیراز و میگن نازِ واسی آُفتو جِنگِش
قلبارو گِرِن میزنه به هم تیرشه ی تِنگِش

من ی کاکو گفتم منو بستی به لهجت Undecided.gif  Biggrin.gif
ترجمه لطفا Biggrin.gif
Biggrin.gif اااااااااا مدل موهاش قشنگه

خب اسمش چیه بیگن من برم عکساشو بزرگ ببینم Tongue
(07-05-2016، 10:29 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2016، 10:24 PM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی که این پسره رو گذاشته آواتارش قشنگه Biggrin.gif
بعله Biggrin.gif

:|||||| شی

همینی که شنیدی Biggrin.gif

(07-05-2016، 10:30 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس های دوران جوونی کوروش Biggrin.gif
(07-05-2016، 10:30 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سرچ کن اون پسر خوشجله که همش تو تلگرامه  Biggrin.gif Tongue
کوروش من نشنیدم دیدم Biggrin.gif
Biggrin.gif اینو اورد

Highslide JS
(07-05-2016، 10:34 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کوروش من نشنیدم دیدم Biggrin.gif

پس همونی که دیدی Biggrin.gif
(07-05-2016، 10:35 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif اینو اورد

Highslide JS
واااای بگم خدا چکارت نکنه Biggrin.gif
(07-05-2016، 10:35 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif اینو اورد

Highslide JS

این حتما کوروشی دیگس Confused Biggrin.gif