موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Tongue.gifنه اشکال نداره - والا کار برام پیش اومد مجبورم شدم برم Undecided.gif یه مشکلم پیش اومد باید برم دکی- سنجاب که همیشه خوابه وقت نمیگیره - مرسی از لطفتون Tongue.gif
فاطی هستی؟؟؟؟
(28-04-2016، 08:57 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطی هستی؟؟؟؟

Biggrin.gif سلام جوابتو دادم
(28-04-2016، 09:07 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-04-2016، 08:57 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطی هستی؟؟؟؟

Biggrin.gif سلام جوابتو دادم

دلام بهللللی مسیوووو Biggrin.gif
انیتا دیدم Biggrin.gif
اینجوری مگه میبینی خخخ اینو خودم بلدبودم
(28-04-2016، 07:56 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انیتا دیدم Biggrin.gif
اینجوری مگه میبینی خخخ اینو خودم بلدبودم

:|||||| دولوخوووو اگه بلتی حالا بشین سابقه باباتو جمع کن ببینم چن ساله Biggrin.gif
اهان اینو ک دیگه بلت نیستم خخخخ
(28-04-2016، 08:12 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اهان اینو ک دیگه بلت نیستم خخخخ

دیدی دیدی بعدا بت یاد میدم Biggrin.gif
Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
(30-04-2016، 12:39 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue

Cool.gif Cool.gif