موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-05-2016، 06:15 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2016، 06:12 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2016، 05:43 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Dodgy.gif

Dodgy.gif  Undecided.gif
سلوم کینگ جان چه خبر  Rolleyes.gif

سلام بهاری دوست خوبم Shy.gif Biggrin.gif
خوبی؟
سلامتی Tongue.gif

تو نمیدونی چرا آنیتا اینجوری نگام میکنه؟ Undecided.gif
(05-05-2016، 06:04 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
کدومتون دوست Raha71 هستین

(05-05-2016، 06:09 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2016، 05:57 PM)·•นภ๔єяτคкєг•· نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام گفتگو آزاده؟

نه فقط درحد سلام چطوری چیز دیگه نه  Biggrin.gif

اها پ من میگم سلوم چطوری تو لایک کن
(05-05-2016، 06:17 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انا مانیم دعفا کن اونم دائم پاک میکنه یا ویرایش نقطه چین میکنه Exclamation.gif اگه زدن هم لازم بود ازادی Biggrin.gif

باااوجه تو حرص نخور من طاخت ندالم  Biggrin.gif
مانی>_____< اووووووم اصنم 
فرگلی دعفاش کردم Biggrin.gif
(05-05-2016، 06:18 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2016، 06:17 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انا مانیم دعفا کن اونم دائم پاک میکنه یا ویرایش نقطه چین میکنه Exclamation.gif اگه زدن هم لازم بود ازادی Biggrin.gif

چ زبونیه؟
(05-05-2016، 06:20 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوبم
Confused نه خوبه که نگاش همه ارزوشونه اینجور نگاه کنه Dodgy.gif

سالم باشی
با من دعوا داره Undecided.gif
بزنش Tongue.gif Biggrin.gif
مدل نیگام همینه  Dodgy.gif
Blush.gif فرگل
دروغ نگیااااا من اینجا معاون ادمینم چکت میکنم  Biggrin.gif
(05-05-2016، 06:23 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مدل نیگام همینه  Dodgy.gif
Blush.gif فرگل

مدل نگات بده Undecided.gif Biggrin.gif
اینجوری نگام نکن اشکو تو چشام نکن Undecided.gif Biggrin.gif
(05-05-2016، 06:23 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2016، 06:21 PM)·•นภ๔єяτคкєг•· نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2016، 06:18 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ زبونیه؟

چقدر خب بچه های جدید میان پیش ما Tongue.gif سلام حال شما .احوال شما .خوش میگزره

اره میره میاد
(05-05-2016، 06:25 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دروغ نگیااااا من اینجا معاون ادمینم چکت میکنم  Biggrin.gif

بیا بکن آزادی عجیج