موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ســـــلــــــام Angel.gif

دوستان کسی کانال دکلمه داره واسم خصوصی بفرسته لطفا، اینجا نزارید  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جیگر خون شه و بگه لینک میزارن زبون Biggrin.gif
(24-10-2018، 03:56 PM)Eagle نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ســـــلــــــام Angel.gif

دوستان کسی کانال دکلمه داره واسم خصوصی بفرسته لطفا، اینجا نزارید  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جیگر خون شه و بگه لینک میزارن زبون Biggrin.gif
Undecided.gif دلمه
دلمه چیه دلشاد Undecided.gif

ای مانی..... جو نده واسه خودم نمیخوام Dodgy.gif
(24-10-2018، 09:01 PM)Eagle نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای مانی..... جو نده واسه خودم نمیخوام Dodgy.gif

د+++++++++++++++++++++++ Biggrin.gif Dodgy.gif
(24-10-2018، 09:04 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-10-2018، 09:01 PM)Eagle نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای مانی..... جو نده واسه خودم نمیخوام :dodgy.gif:

د+++++++++++++++++++++++ :biggrin.gif: :dodgy.gif:

خدا از سر تقصیراتت بگذره تهمت زن :biggrin.gif: :D
(24-10-2018، 09:50 PM)Eagle نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدا از سر تقصیراتت بگذره تهمت زن Biggrin.gif teeth

کدوم تهمت استغفرالله  Angel.gif

استغفار کن دختر   Biggrin.gif
همین حرف در آوردنات با اون دل مرده Biggrin.gif 

باشد که رستگار شی مانی
(24-10-2018، 10:19 PM)Eagle نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همین حرف در آوردنات با اون دل مرده Biggrin.gif 

باشد که رستگار شی مانی

من دیدم به دنیا رمانتیکه  چکنم Wink.gif 

قبلا دلشاد بوده  تازگیا دل مرده شده Tongue.gif
بابا رمانتیکککک

آره؛ دکلمه رو گف دلمه؛ جواب سلامم نداد اسمش عوض شد Biggrin.gif

{وی منتظر محرمیت از طرف دلشاد میباشد} Tongue.gif
اه پس بابات رمانتیکه Biggrin.gif

دلمه دوست داره حتما