موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
باجه مواظب خودتو فاطی باش  Blush.gif
باهوش منی که  Biggrin.gif
من اومدم Blush.gif
خوش اومدم Tongue.gif
بی من اینجا صفا نداره میدونم Biggrin.gif
(15-05-2016، 05:20 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اومدم Blush.gif
خوش اومدم Tongue.gif

سلام نه اصلا Biggrin.gif
(15-05-2016، 05:21 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-05-2016، 05:20 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اومدم Blush.gif
خوش اومدم Tongue.gif

سلام نه اصلا Biggrin.gif

سلام نخیر الکی میگی Undecided.gif Biggrin.gif
خوبی کاکتوس؟ Biggrin.gif
Tongue.gif سلام اقا صفا خوب هستی
(15-05-2016، 05:24 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خوب نبودم اما کم کم خوب شدم Tongue.gif
تو خوبی Biggrin.gif
Biggrin.gif کاکتوس خوبم تو خوبی؟

فریاد بعضیا چ عشقولانس Shy.gif
(15-05-2016، 05:26 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif  کاکتوس خوبم تو خوبی؟

فریاد بعضیا چ عشقولانس Shy.gif

من گل بودم تو کاکتوس Angry.gif Biggrin.gif
سالم باشی منم خوبم خداروشکر Angel.gif
کیا؟ Biggrin.gif
(15-05-2016، 05:26 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-05-2016، 05:24 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو خوبی Biggrin.gif

Biggrin.gif تشکر خوبم . عکست چرا دوتاس همزاد پیدا کردی
(15-05-2016، 05:29 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-05-2016، 05:26 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو خوبی Biggrin.gif

Biggrin.gif تشکر  خوبم . عکست چرا دوتاس همزاد پیدا کردی

سالم باشی Tongue.gif
من و خودمم 2 قلو هستیم Biggrin.gif خخخ