موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-05-2016، 02:41 AM)ﺩﺧـﺘــﺮﮮ ﺑﺎ ﺍﺳـﺎﻧﺲ ﺷﯿــﻄﻮﻧـــﮯ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تجربی

عخی منم تجربی هستم... Biggrin.gif
دیپلمای تجربی دارم اینقد خوبه میگن بیا مطب بزن ولی وقت ندارم.. Biggrin.gif
(04-05-2016، 02:41 AM)ﺩﺧـﺘــﺮﮮ ﺑﺎ ﺍﺳـﺎﻧﺲ ﺷﯿــﻄﻮﻧـــﮯ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تجربی

حيف شد!!
من رياضى و فيزيك بودم!؟
خب من رفتم
فردا كار دارم.
باي عمو و انجل و اناهبتا و اسانس خانم هاو كوروش جان
(04-05-2016، 02:41 AM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اناااا تل دارم پس با دیوار حرف میزنم دوساعته Biggrin.gif

ببجید عجقولم جوابتو دادم Biggrin.gif
انا تو هنواونور ابی من برگشتم به وطن هیچ جا خونه نمیشه Blush.gif

فاطمه خانوم امسال کنکور مگه نداری برو درس بخون دیگه!Tongue
(04-05-2016، 02:43 AM)110 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تجربی

حيف شد!!
من رياضى و فيزيك بودم!؟
خب من رفتم
فردا كار دارم.

شبت خوش heart
(04-05-2016، 02:43 AM)110 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تجربی

حيف شد!!
من رياضى و فيزيك بودم!؟
خب من رفتم
فردا كار دارم.

بای عمویی. Biggrin.gif
خوب بخوابی...
(04-05-2016، 02:40 AM)110 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسانس خانم
رشته ات چی هست! ریاضی یا تجربی؟ يا...

میشه دیگه اسانس نگید اسم من فاطمس . کجا نام کاربریمو تغییر بدم؟
(04-05-2016، 02:43 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 02:40 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 02:36 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 02:34 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 02:32 AM)ﺩﺧـﺘــﺮﮮ ﺑﺎ ﺍﺳـﺎﻧﺲ ﺷﯿــﻄﻮﻧـــﮯ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ن چون ساله آخرمه قبل امتحانا وقت درس خوندن داریم مرسه نمیریم

اهاااا موفق باشی بخون بخون تجدید نشی

آورین خانوم معلم Biggrin.gif

اخ اخ شما شاگرد,من نبودی  Biggrin.gif

بله شاگردتون بودم شناختین منو؟ Biggrin.gif

اره اره شناختم موهایه بلند ناخن دراز واه واه  Biggrin.gif
(04-05-2016، 02:45 AM)ﺩﺧـﺘــﺮﮮ ﺑﺎ ﺍﺳـﺎﻧﺲ ﺷﯿــﻄﻮﻧـــﮯ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 02:40 AM)110 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسانس خانم

فاطمه خانوم تو تاپیک تغییر نام کاربری درخواست بدین
صفحه اول فروم آمار انجمن
(04-05-2016، 02:45 AM)ﺩﺧـﺘــﺮﮮ ﺑﺎ ﺍﺳـﺎﻧﺲ ﺷﯿــﻄﻮﻧـــﮯ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسانس خانم

دیگه نمیتونی تا اخر همینه  Biggrin.gif
الان میگم شاگردم بیاد پی وی یادت بده
از این نو پی ویا که نیستی:|||||