موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-05-2016، 12:33 PM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره میدونم

زیرآبی برم یعنی چی؟

فک کنم یعنی کاری میکنی که کسی نمیبینه و احتمالا خلاف هست و سودش برات زیاده .......یعنی زیر آبی میری
معنیش رو بلد بودم منظورم این بود که زیرآب کی رو بزنم؟!
Confused زیر اب نههههههه زیرابی بری

نیدونم هرکاری ممکنه انجام بدی ..
(06-05-2016، 12:42 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-05-2016، 12:33 PM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره میدونم

زیرآبی برم یعنی چی؟

فک کنم یعنی کاری میکنی که کسی نمیبینه و احتمالا خلاف هست و سودش برات زیاده .......یعنی زیر آبی میری

یعنی بهم میخوره همچین آدمی باشم؟ Biggrin.gif
Angel.gif نیدونم تو یه اعجوبه ای خب
(06-05-2016، 12:52 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Angel.gif نیدونم تو یه اعجوبه ای خب

Biggrin.gif Biggrin.gif
بیگ لایک
(06-05-2016، 12:53 PM)·•นภ๔єяτคкєг•· نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیگ لایک

چیرو لایک کردی!!
(06-05-2016، 12:57 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-05-2016، 12:53 PM)·•นภ๔єяτคкєг•· نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیگ لایک

چیرو لایک کردی!!

فهمیدی به منم بگو!

فعلا
هه من از شما عذرخواهی میکنم