موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(27-04-2016، 06:16 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شوخی ندارم هم قشنگه Biggrin.gif
چیو شوخی نداری Rolleyes.gif

خب حالا برگشته یا نه

فعلا همینو دان کردم
(27-04-2016، 06:19 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-04-2016، 06:16 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شوخی ندارم هم قشنگه Biggrin.gif
چیو شوخی نداری Rolleyes.gif

خب حالا برگشته یا نه

فعلا همینو دان کردم

واااااای دیوونه منظورم اهنگ شوخی ندارم بهنام صفوی بود قشنگه Biggrin.gif

نه نیست Biggrin.gif
(27-04-2016، 06:18 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زوده الان Tongue

آخه یه جوری گفتی فعلا وخ ندارم گفتم رفتی Tongue Dodgy.gif
(27-04-2016، 06:21 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واااااای دیوونه منظورم اهنگ شوخی ندارم بهنام صفوی بود قشنگه Biggrin.gif

نه نیست  Biggrin.gif

دیوونه ای ها فکر کردم بامن شوخی نداری

حالا کی بوده  اشاره هم میتونی بکنی   Dodgy.gif
Biggrin.gif اخه هرچی ازش بگم زود میفهمی کیه نمیگم ولش
Tongue.gifسلام خوبین دوستان
(27-04-2016، 06:27 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاااام  Wink.gif
Lightbulb.gif ازین چراغ استفاده کنم اشکال داره ؟
(27-04-2016، 06:27 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام  داداش

مثل اینکه زیادی با سنجابت درگیری نمیایی انجمن

چند روز غیبت میخورین.
(27-04-2016، 06:26 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif اخه هرچی ازش بگم زود میفهمی کیه نمیگم ولش

کنجکاوی میدونی چیه بوگو دیگه  اینجا نمیگی پ خ کن Dodgy.gif