موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-05-2016، 02:41 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سکوت رو میشکنم Biggrin.gif

(04-05-2016، 04:32 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه دیگه اسانس بی اسانس Biggrin.gif

نامرد چهار نفرو با خودش برد Biggrin.gif
(04-05-2016، 04:32 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طفلک تازه داشت گرم میگرفت محروم شد... Biggrin.gif
فکر کنم مشکل از اسانسش بود.. Biggrin.gif
فرگل نه به قول همون دخترا هنو بچم Biggrin.gif
(04-05-2016، 04:33 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کادو چی دادی تولد من منم همون تقدیمت میکنم  Biggrin.gif  Tongue.gif
اوم یه جا دعوت کن دیگه همه ببین چه بچه لارجی هستی Cool.gif

از مغازه دوستم برات کفش گرفتم پست کردم یادتت نیس؟ Undecided.gif  Biggrin.gif
یادت نیس یعنی؟ Undecided.gif
خب شما ک تو شهرم نیستین وگرنه خدایش دعوت میکردم ب شرطی کسی میومد Biggrin.gif  Biggrin.gif
(04-05-2016، 04:34 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نامرد چهار نفرو با خودش برد Biggrin.gif

هواداراش بودن  وقتی سپاس میزد واسه سپاس بقیه جا نمیموند Biggrin.gif

(04-05-2016، 04:36 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احتمالا همون اسانسش رو دوس نداشتن Biggrin.gif

بعضیا دیشب حسادت میکردن Dodgy.gif
(04-05-2016، 04:36 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif Biggrin.gif
دوستان روز خوش فعلا خدانگهدار Shy.gif
(04-05-2016، 04:38 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزرگوار کوچک میشود Biggrin.gif
کوچولو Tongue.gif
(04-05-2016، 04:43 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب یه پیتزام از مغازه داداش پست کن پس افرین  Tongue.gif
چرا نیایم کیه از تفدلت بگزره . یه جا بگیر مرکز ایران همه بیان دشت لوت مثلا Biggrin.gif
. اوم چرا نمیشه تو تالار گفتگو اهنگ گزاشت بعضی سایتا میشه  Blush.gif

تا ب اونجا برسه خراب میشه مگ بندازی پیشی بخورتش Biggrin.gif
چرا نگذرن؟ در این دنیا که حتی ابر نمی گرید به حال من همه از من گریزانند تو هم بگذر از این تنها Undecided.gif  Biggrin.gif
دشت دوس داری؟ Undecided.gif من جنگل دوس دارم Biggrin.gif  Tongue.gif
میشه چرا نیشه Tongue.gif
(04-05-2016، 04:47 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 04:44 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 04:38 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزرگوار کوچک میشود Biggrin.gif
کوچولو Tongue.gif

وروجک شدیا مهران Tongue

آره خودم قبول دارم Tongue.gif Biggrin.gif پسر گلی شدم از صبه داره فرشته میگه Tongue.gif Biggrin.gif