موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-05-2016، 01:23 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره هر دختری اینجاس حساسیت دارم Biggrin.gif 

البته ب غیر از دوستام فرگلی نرگسی فاطی فرشته

حسودی نکن خب دوست شو با اونم Tongue.gif

(04-05-2016، 01:27 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه بابا سرماخوردم.. Sad.gif
سلفه ميكنم... Exclamation.gif

دلوخ میگه این قیافه آدمایی که درس عبرت شدن Biggrin.gif
مانی:|||||| چی میگی 

من برم دارم میرم خونه 

اوووممممم فعلا...
(04-05-2016، 01:40 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلوخ میگه این قیافه آدمایی که درس عبرت شدن Biggrin.gif

نه نه دولوخ نميگم سرما خولدم... Tongue.gif
بد جورم خوردم. Sad.gif
درس عبرت هستيم و خواهيم بود براي خودت هم منو درس عبرت بدون. Dodgy.gif Biggrin.gif
بیغم شلغمBiggrin.gif

یعنی شلغم بخور خوب شی

انا بسلامت نانازم Exclamation
(04-05-2016، 01:43 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برم دارم میرم خونه 

اوووممممم فعلا...

هیچی راحت باش

برو رسیدی  تک بزن Biggrin.gif
(04-05-2016، 01:53 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیغم شلغمBiggrin.gif

یعنی شلغم بخور خوب شی

فرشته آش رشته Biggrin.gif

يعني آش رشته خيلي خوبه بخور... Tongue
اش رشته دوس Blush.gif Dodgy.gif
Dodgy.gif Dodgy.gif
(04-05-2016، 01:54 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 01:43 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برم دارم میرم خونه 

اوووممممم فعلا...

هیچی راحت باش

برو رسیدی  تک بزن Biggrin.gif
:||||| شماااااا؟؟؟ Tongue
(04-05-2016، 01:53 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیغم شلغمBiggrin.gif

یعنی شلغم بخور خوب شی

جیگری باووو Blush.gif