موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
فاطمه احسنتتتت به این همرنگیت با جماعت رنگتو عوض نکن دیگه قرمز خوشجلهheart Blush.gif Biggrin.gif
(08-05-2016، 09:02 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-05-2016، 09:00 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-05-2016، 08:58 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-05-2016، 08:54 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-05-2016، 08:52 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره حیف شد 2 تا گل مفت خوردیم Tongue.gif
درست میشه Biggrin.gif
استقلالیا سکوت کردن Tongue Tongue

ایشالا جمعه جشن قهرمانی اگ خدا بخواد Blush.gif  Biggrin.gif
مهران 4تا از تماشاگرای استقلال سکته کردن Tongue Tongue

آره خبرشو از سایت ورزش خوندم Tongue.gif از تراکتور هم بودن انگار
اونا بیهوش شدن Tongue
(08-05-2016، 09:01 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انا خواهر من حجابم خوبه الان؟!ببین  شه دخمل خوفیم Biggrin.gif Dodgy.gif

حمید چیه هی این مهران کوفت کوفت میکنه هی توهم سپاس میزنی خخخTongue Tongue.gif

کوفت حرف بد نزن ب مدیر Biggrin.gif
چون منو خیلی دوست داره خخخ Biggrin.gif
واااا بی جنبه ها Undecided.gif
(08-05-2016، 09:03 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-05-2016، 09:02 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-05-2016، 09:00 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-05-2016، 08:58 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-05-2016، 08:54 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درست میشه Biggrin.gif
استقلالیا سکوت کردن Tongue Tongue

ایشالا جمعه جشن قهرمانی اگ خدا بخواد Blush.gif  Biggrin.gif
مهران 4تا از تماشاگرای استقلال سکته کردن Tongue Tongue

آره خبرشو از سایت ورزش خوندم Tongue.gif از تراکتور هم بودن انگار
اونا بیهوش شدن Tongue

هوادار بیچاره چ گناهی کرده Tongue.gif

(08-05-2016، 09:05 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی؟ Biggrin.gif
چ خبر؟ Biggrin.gif
(08-05-2016، 09:05 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif Biggrin.gif
انجل من روت حساسم فقط,دماخت معلوم باشه هااااا Biggrin.gif  >_____< نخند انقد عهههه  Biggrin.gif
مهران اره خیلی اصن عاشقتهDodgy.gif

من خودم ادمین اینده م هر چی بخوام میتونم بگم کوشولو Angel.gif
یه سوال تاحالا دیدید یه پرسپولیسی طرفدار استقلال شه؟
ولی اس تق لالی ها .....
من دیگه حرفی ندارم Biggrin.gif Biggrin.gif

(08-05-2016، 09:07 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انجل من روت حساسم فقط,دماخت معلوم باشه هااااا Biggrin.gif  >_____< نخند انقد عهههه  Biggrin.gif

Confused Confused
بی جنبه رو با شما نبودما با اون تماشاگرای سکته ای بودم Tongue.gif

انااا عشخم چشم تو جون بخواه من مماخمم بیرون نمیذارم اصن Tongue Blush.gif