موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(09-05-2016، 03:57 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-05-2016، 03:51 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه والا تازه از تو میشنوم Tongue.gif  Biggrin.gif

وقتی ساقدوشت شدم اونجا میشنویی Tongue.gif

حالا خداکنه بگن خوشتیپی Biggrin.gif
(09-05-2016، 03:58 PM)تنهای وحشی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم سیستونی هستم اما محل سکونتم گلستانه 10 روز پیش هم زاهدان بودم Shy.gif

اگ فقط زاهدان رفتی سیستونی نیستی اصل کار سیستانه Blush.gif Tongue.gif Biggrin.gif
(09-05-2016، 03:59 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگن نگران نباش

فقط موهام رو مش کنم که ست باشیم Confused
(09-05-2016، 04:02 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-05-2016، 03:59 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگن نگران نباش

فقط موهام رو مش کنم که ست باشیم Confused

خداکنه Biggrin.gif
نه یکم خلاقیت داشته باش بیتلبیت Angry.gif Biggrin.gif میخاد از داماد خوشگل تر باشه Angry.gif Biggrin.gif
(09-05-2016، 03:56 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نچ ب داماد کارندارم ولی ساقدوش عروس بووووووووووق کرده اوجل تر باشه Biggrin.gif

ساقدوش عروس که اصلا خوشگل نیست بوخودا Biggrin.gif

سادوش دوماد فرق میکنه Blush.gif
(09-05-2016، 04:11 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-05-2016، 03:56 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نچ ب داماد کارندارم ولی ساقدوش عروس بووووووووووق کرده اوجل تر باشه Biggrin.gif

ساقدوش عروس که اصلا خوشگل نیست بوخودا Biggrin.gif

سادوش دوماد فرق میکنه Blush.gif

یکی از فرقاشو بگو Biggrin.gif
(09-05-2016، 04:07 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خداکنه Biggrin.gif
نه یکم خلاقیت داشته باش بیتلبیت Angry.gif  Biggrin.gif میخاد از داماد خوشگل تر باشه Angry.gif  Biggrin.gif

خدا کرده هیچ کاریشم نمیشه بکنی Confused

باجه کت شلوارم رو یه چیز جلف میپوشم تو ساده بپوش تا همه توجه ها بیاد سمت من Undecided.gif
(09-05-2016، 04:12 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب اینکه زیبایی سادوش مادزادیه دیگه Tongue.gif

سقفم خودم دارم که نریزه Tongue.gif
(09-05-2016، 04:15 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-05-2016، 04:12 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب اینکه زیبایی سادوش مادزادیه دیگه Tongue.gif

سقفم خودم دارم که نریزه Tongue.gif

ما رسم ساقدوش نداریم

ساقدوش از نزدیک ندیدم Biggrin.gif
خا مگ میشه زاهدان بیام ولی زابل نرم؟؟