موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Biggrin.gif سلام ادمین
مانیای خودشیرین نگاه فقط ادمین رو سپاس زده Angry.gif حسودم اودتی

ازکی پ خ دالی انیتا؟ Tongue.gif
(01-05-2016، 11:03 AM)amita_reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چی شده دلشاد جان؟

Biggrin.gif هیچی فدات
(01-05-2016، 11:07 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif سلام ادمین
مانیای خودشیرین نگاه فقط ادمین رو سپاس زده Angry.gif  حسودم اودتی

الکی مثلا من پیام خصوصی دالم خواستم اینو فخط بجم بگی کی بوده من بگم ی نفر تو هی بپرسی  Biggrin.gif
خلاصه نبینیمت ناراحت. با این کاربرای ناز و یه دونه همش باید خوشحال باشی.
(01-05-2016، 11:22 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-05-2016، 11:07 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif سلام ادمین

الکی مثلا من پیام خصوصی دالم خواستم اینو فخط بجم بگی کی بوده من بگم ی نفر تو هی بپرسی  Biggrin.gif

Biggrin.gif خب کی بوووود
(01-05-2016، 11:42 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-05-2016، 11:22 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif سلام ادمین

Biggrin.gif خب کی بوووود
ینفر  Biggrin.gif 
Sad.gif هیشکی پیام نمیده در راه خدا بگه عهههه ببجید اشتباه شد اونم نی  Biggrin.gif
Biggrin.gif بیا یجا ببرمت انقدر بهت پیام میدن دیگه خودت میبندی پیاماتو Biggrin.gif
(01-05-2016، 11:48 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif بیا یجا ببرمت انقدر بهت پیام میدن دیگه خودت میبندی پیاماتو Biggrin.gif

اله بریم کی بریم  Biggrin.gif

یا نه با ی خطی چیزی اکانت جدیدی پیام بده من ندونم مثلا تویی Biggrin.gif
Biggrin.gif Biggrin.gif وااااای دیوانه شدی رفت
(01-05-2016، 11:55 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif  Biggrin.gif وااااای دیوانه شدی رفت

اثرات سینگلیه  Biggrin.gif