موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اول صب سوالااا پرسیدی از حسین Biggrin.gif

فاطی جونم من دارم میرم سرکار ب من بگو عشخم مواظب خودت باش من احساس تهنایی نکنم با دل خوش برم  Biggrin.gif
عشخ فاطمه مواظب خودت باش Blush.gif زود برگرد heart
تا بیای مواظب اودت باش Blush.gif موچ موچ
به به چمش مواظبم تو قلبمی Biggrin.gif Blush.gif

هرصب بیا بگو من با انگیزه برم سرکار اخر ماها جبران میکنم Biggrin.gif
من Angel.gif
سلام زیبایه خفته Biggrin.gif

بقیه رو ولش منو بچبس Biggrin.gif
(26-04-2016، 07:33 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کمال همنشینی اثر کرد خخخخخ Biggrin.gif مانی 

فعلا کلام همنشین اثز کرده Tongue.gif
(26-04-2016، 11:48 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-04-2016، 07:33 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کمال همنشینی اثر کرد خخخخخ Biggrin.gif مانی 

فعلا کلام همنشین اثز کرده Tongue.gif

Tongue  بگو الان چه حسی داری Biggrin.gif
(27-04-2016، 07:22 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Angel.gif

هیچ حس خاصی نداشته بیدم   Wink.gif
(27-04-2016، 02:05 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-04-2016، 07:22 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Angel.gif

هیچ حس خاصی نداشته بیدم   Wink.gif

Dodgy.gif
(27-04-2016، 02:33 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Dodgy.gif

چی شده مشکوک نگاه میکنی Dodgy.gif